Україна перемагає на старті Ліги націй

Збірна України зуміла з перемоги стартувати у новому розіграші Ліги націй. Нагадаємо, що "синьо-жовті" цьогорічний сезон проводять у другому за силою дивізіоні - Лізі В. У першому поєдинку, який продовжив серію матчів із британськими збірними, підопічні Олександра Петракова обіграли у Дубліні ірландців – 1:0.

Наставник нашої команди і не приховував, що дасть відпочити лідерам. У підсумку серед тих, хто вийшов на поле в матчі з Ірландією, був лише один футболіст, який відіграв повністю поєдинки з Шотландією та Уельсом - Віталій Миколенко. Отже, деяка нервозність і, можливо, неузгодженість у діях української команди у перші чверть години гри цілком зрозуміла.

У ці хвилини з найкращого боку проявив себе Лунін. Можливо, надзавдань господарі перед ним і не ставили, але реакцію голкіпер "Реала" продемонстрував, на виходах зіграв бездоганно і, як кажуть, вселив впевненість у партнерів.

Ближче до середини тайму українці вирівняли гру, а потім і самі почали загрожувати воротам суперника. Щоправда, все це були не найнебезпечніші спроби пробити з-за меж штрафного майданчика. Хоча одна атака все ж таки пройшла і завершилася гарним ударом Качараби в дальню дев'ятку. Проте арбітри VAR виявили невеликий офсайд у Довбика, який брав участь у цій комбінації.

У перерві Петраков зробив одну заміну – на поле вийшов Віктор Циганков. І вже за три хвилини півзахисник приймав вітання. Гості отримали право на стандарт на правому фланзі, Циганков пробив, а м'яч, минув всіх і вдарившись о землю у воротарській збірній Ірландії, влетів у дальню дев'ятку - 1:0!

Поступово ірландці почали збільшувати тиск. Особливу небезпеку мали стандарти, на які регулярно приходив високорослий центральний захисник Шейн Даффі. В одному з епізодів Луніна врятувала поперечина, в інших ірландці били повз ворота.

У підсумку, 1:0 – перемога збірної України, яка вже 11 червня прийматиме збірну Вірменії. Умовно-домашній матч наша команда проведе у польському місті Лодзь, де кілька років тому українська молодіжка під керівництвом Олександра Петракова здобула титул чемпіона світу.