Молодіжна збірна України перемагає Вірменію

Джерело: terrikon.com

Сьогодні на стадіоні Єреванської футбольної академії молодіжна збірна України провела заключний матч групового раунду відбору Євро-2023 (U-21) проти команди Вірменії.

З перших хвилин поєдинку збірна України заволоділа ініціативою. Але вже до середини тайму вірмени вирівняли гру. Більше того, вони навіть забили, але арбітр зафіксував офсайд.

У перерві Руслану Ротаню довелося вносити корективи. Наші знову пішли вперед і на 50-й хвилині відкрили рахунок завдяки стандарту. Жалізко подав кутовий, а Кулієв головою спрямував м'яч у ворота. 0:1. А на 68-й хвилині героєм епізоду із забитим м'ячем став Вівчаренко, який розпочав гольову атаку та завершив її точним ударом у дев'ятку. 0:2. В підсумку гра так і завершилася впевненою перемогою збірної України.

Тепер команда чекатиме на жеребкування плей-офф кваліфікації Євро-2023 (U-21), яке відбудеться 21 червня. Повністю список потенційних суперників буде сформовано 14 червня. Самі стикові матчі заплановані на вересень 2022 року.

Євро-2023 (U-21). Кваліфікаційний турнір. Група H

Вірменія (U-21) — Україна (U-21) — 0:2 (0:0)

Голи: Кулієв (49), Вівчаренко (68).

Вірменія (U-21): Карапетян, Симонян, Губасарян, Казарян, Манукян (Галстян, 77), Хамоян (к), Шагоян, Григорян (Акопян, 77), Агасарян (Мкртчян, 60), Мірзоян, Оганесян (Тарахчян, 70).

Україна (U-21): Фесюн, Капінус (Сич, 46), Таловєров (Дубко, 69), Боль, Вівчаренко, Желізко, Білошевський (Судаков, 46), Брагару (Хлань, 46), Кулієв, Кухаревич (Алефіренко, 59), Супряга.

18:33
Аталанта втратила хава перед фіналом Ліги Європи: "Тиждень кошмарів"
18:30
Усик - Ф'юрі: найважливіший бій за останні чверть століття
18:15
Денис Попов: Трішки там втратили, трішки там, але з цього трішки не виграли чемпіонат