Кривбас поступився Інгульцю у контрольному поєдинку

another languages: ru

Криворізький «Кривбас» зіграв другий контрольний матч на літніх зборах. Суперником виступив «Інгулець». Команди використали по два склади у кожному з таймів.

Початок гри залишися за червоно-білими. Задерака виконав непогану подачу зліва, й Устименко пробивав з другого поверху, але, на жаль, Кучер м’яча забрав. У середині тайму Опанасенко справа увірвався до карного майданчика, але чи то бив, чи то віддавав передачу, але повз ворота.

Гра проходила із обоюдними моментами. Гості теж мали декілька непоганих можливостей забити, але впевнено діяв у воротах Кліщук. На 44 хвилині Клименка вивели майже віч-на-віч із Андрієм, але удар прийшовся по центру й Кліщук з другої спроби м’яча приборкав.

Другий тайм розпочався з швидкої флангової атаки «Кривбаса» та небезпечного удару головою Мисляя у ближній кут - воротар виручив. Суперник відповів пізніше, коли Козак пробивав з гострого кута, але влучив у стійку. На 65 хвилині непогано стріляв здалеку Понєдєльнік - трохи неточно.

Здавалось, напівмоменти у кожної з команд до кінця гри результативними вже не стануть. У компенсований час перспективно здалеку пробивав Дебелко, але все ж таки неточно. На жаль, остання атака в матчі призвела до голу у ворота «Кривбасу». Один з новачків гостей використав вихід тет-а-тет із Сарнавським - 0:1.

«Кривбас» (Кривий Ріг) - «Інгулець» (пгт Петрове, Кіровогр. обл.) - 0:1 (0:0)