Ліга чемпіонів: Динамо та Фенербахче відклали визначення сильнішого на тиждень

Перший матч другої кваліфікації Ліги чемпіонів між київським "Динамо" та "Фенербахче" завершився внічию - 0:0. Сама ж гра показала, що навіть за таких непростих умов, в яких опинився український футбол цього року, боротися за результат можна.

Мірча Луческу нічим не здивував, якщо говорити про склад. Його важко було кимось посилити вже під час матчу. Тому одним із основних питань було – наскільки команда готова фізично. Особливо з огляду на те, що з перших хвилин суперники взяли високий темп і запропонували зіграти в жорсткий контактний футбол.

Позитивний бік - кияни намагалися загрожувати воротам суперника. У першому таймі непоганий момент втратив Вербич, який після пасу Кенджьори праворуч не зміг обробити м'яч на лінії штрафного майданчика. А вийди - і прицільного удару було б не уникнути. У другому таймі в центрі уваги був Бєсєдін. Спочатку захисник "Фенербахче" у підкаті перервав гострий простріл зліва, перешкодивши Бєсєдіну замкнути дальню штангу. А потім сам Бєсєдін небезпечно закручував з лінії штрафного майданчика в дальній кут, але м'яч трохи розминувся зі штангою.

Про погане - в площину воріт кияни за всю гру так і не пробили. У підсумковому протоколі у цій графі стоїть нуль. У "Фенербахче" – шість. Деколи це були щільні удари з різних дистанцій, але Бущан щоразу правильно займав позицію та спокійно виконував свою роботу.

0:0 - у протистоянні "Динамо" та "Фенербахче" все вирішиться за тиждень. У Стамбулі буде ще важче.

2022-23, Ліга Чемпіонів

Динамо - Фенербахче 0:0

Динамо: Бущан; Дубінчак; Забарний; Попов Д. (Сирота О., 83); Кенджьора; Буяльський (Гармаш, 77); Вербич (Ванат, 83); Сидорчук; Циганков (Караваєв, 88); Шапаренко; Бєсєдін
Запасні: Нещерет; Бойко; Бурда; Вівчаренко; Тимчик; Кравченко М.; Андрієвський; Антюх
Попередження: Сидорчук 58; Бєсєдін 73; Гармаш 90

Фенербахче: Байиндир; Азіз (Тіссеран, 46); Салаі Ат.; Арау В.; Юксек; Осаві-Самуель; Кахведжі I. (Брума, 63); Кадіоглу; Дж. Кінг (Лінкольн Е., 63); Россі Ді. (Гюлер А., 72); Валенсія Ен. (Дурсун С., 72)
Запасні: Четін О.; Кападжак; Новак Ф.; Крешпу; Мор Е.; Гюмюшкая; Зайц
Попередження: Дж. Кінг 31; Дурсун С. 87

02 травня

00:13
Боруссія переграє Парі Сен-Жермен на шляху до фіналу Ліги чемпіонів: дивитись гол