Ліга чемпіонів: Караваєв знову приносить Динамо перемогу

Київське "Динамо" виконало завдання-мінімум, вигравши у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Для перемоги над австрійським "Штурмом" вистачило одного гола, автором якого знову став Олександр Караваєв.

Результат, безумовно, тяжів над суперниками. Хоча перша частина першого тайму пройшла під знаком переваги австрійців, які створили біля воріт Бущана кілька небезпечних моментів. Найближчим до успіху був Хойлунд, який спочатку пробивав головою після навісу Данте, а потім опинився на ударній позиції у штрафному майданчику "Динамо", але пробив прямо по центру, не доставивши проблем Бущану.

"Динамо" забило в першій же атаці, яка завершилася ударом у площину воріт. Дубінчак чудово навісив ліворуч, а Караваєв, що увірвався до штрафного майданчика, зльоту поклав м'яч у нижній кут - 1:0. Голу, до речі, могло і не бути - Караваєв спочатку не влучив до стартового складу, але травма Циганкова на розминці змусила Мірчу Луческу вдатися до вимушених змін.

Після перерви "Штурм" спробував переламати хід гри, але, за великим рахунком, нічого біля воріт киян не створив. "Динамо", у свою чергу, постаралося мінімізувати ризики: все ж таки перемога з мінімальним рахунком - теж результат, з яким можна розраховувати на вихід до наступного раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

Матч у відповідь відбудеться 9 серпня в Граці.

2022-23, Ліга Чемпіонів

Динамо - Штурм 1:0 (1:0)
Голи: Караваєв, 28 (1:0)

Динамо: Бущан; Караваєв; Дубінчак (Вівчаренко, 71); Забарний; Кенджьора; Попов Д.; Буяльський; Сидорчук; Шепелєв В. (Гармаш, 71); Шапаренко; Бєсєдін (Ванат, 83)
Запасні: Нещерет; Бойко; Тимчик; Сирота О.; Кравченко М.; Андрієвський
Попередження: Попов Д. 21; Шепелєв В. 48

Штурм: Зібенхандль; Аффенгрубер; Вютріх; Данте Ам. (Шнегг, 67); Горенц-Станкович Й.; Хірлендер (Любіч, 67); Газібегович; Хорват Т.; Саркарія; Прасс (Демаку, 78); Хойлунд Р. (Ланг Кр., 89)
Запасні: Шютценауер; Джуліані К.; Боркович; Інголіш; Ороз А.; Вельс; Кронбергер; Фусейні
Попередження: Вютріх 16; Горенц-Станкович Й. 41; Хірлендер 46

02 травня

00:13
Боруссія переграє Парі Сен-Жермен на шляху до фіналу Ліги чемпіонів: дивитись гол