Бундесліга: Результативний перший тур

«Баварія» у п’ятницю завдала темп стартовому туру в Бундеслізі, розгромивши «Айнтрахт» - 6:1. У суботу багато хто хотів повторити таку результативність, а тому глядачам нудьгувати не довелось. В жодному матчі не було менщше трьох голів.

«Уніон», який минулого сезону реально претендував на попадання у Лігу Чемпіонів, яскраво стартував і зараз, завдавши поразки «Герті» - 3:1. Господарі зусиллями Сібачо, Бекера та Кнохе спочатку розчавили берлінців і лише наприкінці матчу дозволили Лукебакіо забити гол престижу.

З таким самим рахунком 3:1 менхенглабаська «Боруссія» переграла «Гоффенгайм» . Ось тільки сценарій був трохи іншим. Спочатку господарі дозволили гостям відкрити рахунок. Відзначився Сков. Та потім зусиллями Бенсебаіні забили важливий гол у роздягальню. А по перерві вже повністю домінували і Тюрам з Ельведі принесли «Боруссії» бажану перемогу.

Ну а найбільш вагому перевагу над суперником здобув «Фрайбург», який в гостях не помітив «Аугсбург». Цікаво, що на перерву команди пішли за рахунко – 0:0. А відразу після відновлення гри «Фрайбург» вибухнув голами Грегоріча і Гріфо і вели 2:0 вже на 48-й хвилині. А потім методично додавили суперника, забивши ще двічі. Розгром 4:0 оформили Гінтер та Доан.

«Вольфсбург» та «Вердер» на потіху публіці влаштували результативну перестрілку, яка, втім закінчилась миром – 2:2. У господарів відзначились Нмеча та Гілавогі, а у гостей Фюллькруг та Біттенкорт.

Ще в одному матчі «Бохум» поступився «Майнцу» - 1:2. Перемогу гостям приніс дубль австрійця Каріма Онісіво, на який «Бохум» зумів відповісти тільки голом Штегера.

2022-23, Чемпіонат Німеччини

Ігровий день : 2022-08-06

"Уніон Берлін" - "Герта" 3:1 (1:0)
Голи : Сібачо, 32 (1:0); Бекер, 50 (2:0); Кнохе, 55 (3:0); Лукебакіо, 85 (3:1)
Попередження : Кнохе 35; Левелінг 93 - Уремович 52; Шуньїч І. 77; Лукебакіо 87

"Боруссія М" - "Гоффенгайм" 3:1 (1:1)
Голи : Сков, 25 (0:1); Бенсебаіні, 42 (1:1); Тюрам М., 71 (2:1); Ельведі, 78 (3:1)
Попередження : Скаллі Д. 13 - Пош 15, 19; Самассеку 23; Фогт 75
Вилучення : - Пош 19'

"Вольфсбург" - "Вердер" 2:2 (1:2)
Голи : Нмеча Л., 11 (1:0); Фюллькруг, 21 (1:1); Біттенкорт, 23 (1:2); Гілавогі Ж., 84 (2:2)
Попередження : ван де Вен 52; Нмеча Л. 93 - Вайзер 56; Піпер 58

"Бохум" - "Майнц" 1:2 (1:1)
Голи : Онісіво, 27 (0:1); Штегер, 39 (1:1); Онісіво, 77 (1:2)
Попередження : Стафілідіс 13; Ганвула 93 - Штах 33; Белл 64; Бюргзорг 84

"Аугсбург" - "Фрайбург" 0:4 (0:0)
Голи : Грегоріч, 46 (0:1); Гріфо, 48 (0:2); Гінтер, 61 (0:3); Доан, 79 (0:4)

18:11
Перша ліга: Металіст обіграв Кремінь і піднявся на четверте місце у групі вибуття