Кейн рятує Тоттенхем від поразки в дербі з Челсі

another languages: en ru

Битва двох лондонських команд - "Челсі" та "Тоттенхема" - вдалася. Відмінний футбол, що тримає у напрузі сюжет та емоції, які захлеснули не лише футболістів, а й головних тренерів команд.

"Челсі" практично відразу позначив свою перевагу, взявши м'яч під свій контроль та погрожуючи воротам Льоріса. На гол не довелося довго чекати. На 19-й хвилині Кукурелья виконав кутовий зліва, гості чомусь залишили у своєму штрафному майданчику Кулібалі, який скористався моментом і пробив зльоту - 1:0.

Гол, як і наступна перерва, ніяк не вплинули на характер гри - м'яч у гравців "Тоттенхема" практично не затримувався.

Але рахунок гості зрівняли, хоча гол і викликав чимало суперечок і навіть став приводом для легкої сутички тренерів. На 68-й хвилині Хейб'єрг пробив з-за меж штрафного майданчика, і м'яч влетів у нижній кут. Гравці "Челсі" намагалися переконати суддю, що атака "Тоттенхема" почалася з фолу на Хаверце, хтось вказував, що була гра рукою. За бажанням можна було б намалювати офсайдну лінію та Рішарлісона за її межами. Але після тривалої паузи гра була продовжена з центру поля – 1:1.

"Челсі" відразу пішов уперед і в першій же атаці міг вийти вперед, але Хаверц, замикаючи простріл Джеймса, не влучив у рамку воріт з лінії воротарського майданчика. Втім, вже в наступному епізоді сам Джеймс реалізував вихід віч-на-віч і вдруге вивів "синіх" уперед - 2:1.

Але це було ще не все. У компенсований арбітром час гості знову відігралися – після кутового праворуч Кейн переправив м'яч у дальній кут. Фінальний свисток і рукостискання Тухеля і Конте переросло в черговий конфлікт двох тренерів. І червоні картки для наставників команд.

2022-23, Чемпіонат Англії

Челсі - Тоттенгем 2:2 (1:0)
Голи: Кулібалі К., 19 (1:0); Хейб'єрг, 68 (1:1); Джеймс Р., 77 (2:1); Г. Кейн, 96 (2:2)

Челсі: Менді Ед.; Джеймс Р.; Сілва Т.; Кулібалі К.; Кукурелья; Жоржиньо (Аспілікуета, 73); Гаверц (Броя А., 89); Стерлінг (Пулишич, 85); Маунт; Лофтус-Чік; Канте Н. (Галлахер К., 85)
Запасні: Аррісабалага; Чілвелл; Чалоба; Хадсон-Одой; Зієш
Попередження: Джеймс Р. 41; Менді Ед. 62; Гаверц 86

Тоттенгем: Льоріс; Девіс Б.; Даєр; Емерсон Роял (Лукас Моура, 82); Ромеро К.; Хейб'єрг; Сессеньон Р. (Рішарлісон, 57); Бентанкур (Біссума, 79); Кулушевскі; Г. Кейн; Сон Хинмін (Перишич І., 79)
Запасні: Форстер Ф.; Доерті; Міна Санчес; Танганга; Гіль Б.

09:37
Що буде, якщо на фіналі Кубка України оголосять повітряну тривогу...
08:00
Головне за день: бенефіс Марлона, фіаско Дуляя, повернення Клоппа та інші новини
00:13
Боруссія переграє Парі Сен-Жермен на шляху до фіналу Ліги чемпіонів: дивитись гол