Ньюкасл і Манчестер Сіті влаштували гольове шоу, але не виявили найсильнішого

У центральному недільному матчі англійської Прем'єр Ліги "Ньюкасл" та "Манчестер Сіті" подарували відмінний атакуючий футбол із божевільним сценарієм.

Чемпіони відразу вирішили показати, що не дарма є фаворитами і цього сезону. Вже на п'ятій хвилині Ґюндоган відгукнувся на навіс Бернарду Сілви та відправив м'яч у сітку. Здавалося, що гра далі піде за звичним сценарієм, проте "Ньюкасл" вже далеко не аутсайдер, якого можна вибити з колії швидким голом.

Створивши кілька небезпечних моментів, господарі на 28-й хвилині зрівняли рахунок. Це Альмірон замкнув навіс з лівого флангу. Арбітри, щоправда, спочатку зафіксували гру рукою, але переглянувши епізод, переконалися, що гравець "Ньюкасла" переправляв м'яч у ворота стегном. А ще за 11 хвилин "сороки" вийшли вперед. Сент-Максимен протягнув на швидкості м'яч і віддав на Вілсона, який увірвався до штрафного майданчика і носком проштовхнув м'яч у ворота - 2:1.

І це був лише початок. У дебюті другого тайму господарі отримали право на штрафний майданчик, і Тріпп'єр відправив м'яч у дев'ятку. Статистики нагадали, що відтоді, як Тріпп'єр, перейшов до "Ньюкаслу", він чотири рази пробивав зі стандартів і тричі це призвело до голу.

Але і "Манчестер Сіті" не був би чемпіонів, якби здавався у таких ситуаціях. Команді Хосепа Гвардіоли вистачило десять хвилин, щоб відігратися. Спочатку Холанд вбив м'яч у сітку після скидки Родрі. А потім Бернарнду Сілва реалізував вихід віч-на-віч - 3:3.

І навіть після цього суперники не зупинилися, намагаючись вирвати перемогу. Проте рахунок до фінального свистка не змінився.

2022-23, Чемпіонат Англії: Турнірна таблиця

2022-23, Чемпіонат Англії

Ньюкасл - Манчестер Сіті 3:3 (2:1)
Голи: Гюндоган, 5 (0:1); Альмірон, 28 (1:1); Вілсон К., 39 (2:1); Тріпп'є, 54 (3:1); Холанд Е., 60 (3:2); Бернарду Сілва, 64 (3:3)

Ньюкасл: Поуп; Шер; Берн (Крафт Е., 95); Тріпп'є; Ботман; Альмірон (Мерфі Д-б, 82); Віллок Дж. (Лонгстафф Ш., 69); Бруно Гімарайнш; Вілсон К. (К. Вуд, 69); Сен-Максімен; Жоелінтон
Запасні: Дубравка; Ласселлс; Фрейзер; Рітчі; Андерсон Е.
Попередження: Бруно Гімарайнш 8; Шер 34; Тріпп'є 76; Жоелінтон 92

Манчестер Сіті: Едерсон; Стоунс; Аке (Рубен Діаш, 21); Вокер; Канселу; Фоден; Родрі; Бернарду Сілва; Де Брюйне; Гюндоган; Холанд Е.
Запасні: Льюїс Р.; Мбете; Серхіо Гомес; Палмер Ко.; Філліпс К.; Альварес Хул.; Марез

18:11
Перша ліга: Металіст обіграв Кремінь і піднявся на четверте місце у групі вибуття