Старт чемпіонату України U-19: Чорноморець переграє Верес

another languages: ru

У чемпіонаті України U-19 "Чорноморець" переграв "Верес" 3:1, а "Колос" та "Кривбас" голів не забивали.

У грі одеситів з рівненцями перший тайм закінчився внічию - 1:1. Спочатку гості завдяки автоголу Урсолова вийшли уперед, а потому у "моряків" забив Драч. Та по перерві забивали тільки гравці "Чорноморця". Спочатку Урсолов виправився за свою помилку у першому таймы. А Дихтярук поставив остаточну крапку - 3:1 перемога команди Анатолія Діденка.

В іншому матчі криворізький «Кривбас» U-19 зіграв на виїзді із ковалівським "Колосом" U-19. Поєдинок, який відбувався на стадіоні "Авангард" у селищі Гребінки, завершився без голів.

Нагадаємо, що в самому першому офіційному матчі з початку російської повномасштабної агресії, який відкривав сезон у чемпіонаті України, "Шахтар" U-19 розгромив "Металіст" U-19 - 5:0.

Чемпіонат України U-19
1 тур

"Чорноморець" U-19 - "Верес" U-19 - 3:1 (1:1)
Голи: Урсолов, 17 (0:1, автогол), Драч, 30 (1:1), Урсолов, 68 (2:1), Дихтярук, 80 (3:1)
Арбітр — В’ячеслав Волков (Запоріжжя)

«Чорноморець»: 1 Ширяєв, 2 Дихтярук (капітан), 19 Ішимський, 18 Баранюк, 3 Граждан, 20 Драч, 11 Урсолов, 5 Марков, 4 Додул, 14 Терещенко, 8 О. Ратушняк.
Запасні: 71 Даскалиця, 22 Дмітрієв, 7 Янчук, 9 Яриш, 21 Чепраков, 15 Тилінський.
Тренер — Анатолій Діденко.

«Верес»: 1 Мигаль (капітан), 2 Протасевич, 3 Бокій, 4 Устимець, 5 Ромасюк, 7 Вадовський, 8 Шух, 9 Бамболя, 10 Ібрагімов, 11 Козлюк, 6 Петров.
Запасні: 20 Кулик, 13 Даценко, 15 Вороб’як, 16 Пилипчук, 17 Вільховий, 18 Зайко, 14 Лепський.