Олександрія стартувала у новому сезоні з перемоги над Інгульцем

У перенесеному матчі 7-го туру УПЛ "Інгулець" на своєму полі поступився "Олександрії".

Рахунок у сьогоднішній зустрічі відкрили гості завдяки пенальті у середині першого тайму. Воротар "Інгульця" сфолив на Кобзарі, а вирок з точки впевнено виконав Рибалка - 0:1 на 22-й хвилині.

Вже в наступній своїй атаці "Олександрія" могла знову забити, але небезпечний удар зупинив голкіпер петровців. Потім міг відзначатися і "Інгулець" - підопічних Юрія Гури врятувала штанга.

Другий тайм поєдинку розпочався ще з одного голу "Олександрії" - Цуріков подвоїв перевагу своєї команди, забивши після асиста Волошина. Проте вже за 13 хвилин "Інгулець" відіграв один м'яч. Під час подачі з кутового Кучеренко виграв боротьбу в повітрі і рикошетом від газону поцілив у ворота.

Далі ініціативою більше володіли гості, але петровці мали чудовий шанс зрівняти, коли Одарюк, перебуваючи перед голкіпером, не зумів потрапити в площину. А вже у компенсований час усі питання про переможця мав знімати "городянин" Демченко, але він з центра вратарскої не зумів влучити по м'ячу.

2022-23, Чемпіонат України

Інгулець - Олександрія 1:2 (0:1)
Голи: Рибалка, 22 (пенальті) (0:1); Цуріков, 49 (0:2); Кучеренко О., 62 (1:2)

Інгулець: Кучер Д.; Саків; Поспєлов; Нагієв; Кучеренко О.; Клименко В. (Смоляков, 84); Козак О. (Сітало А., 57); Запорожець Є.; Коробенко (Одарюк, 58); Ченбай; Блізніченко А. (Блізніченко В., 84)
Запасні: Паламарчук О.; Сидоренко В.Р.; Резепов; Павлов; Ковальов М.
Попередження: Блізніченко А. 67

Олександрія: Білик О.; Мельник; Мірошніченко Д.; Демченко Ол.; Третьяков (Шулянський, 87); Калітвінцев В.; Рибалка (Кожушко, 90); Цуріков; Волошин Ві. (Дришлюк, 75); Кобзарь (Авагімян, 75)
Заміни: Білошевський (від 46)
Запасні: Єрмаков Г.; Дячук М.; Скорко; Мартинюк А.; Мустафаєв Е.; Копина; Костишин Д.

16:31
Румунська газета назвала Сергія Реброва найсексуальнішим головним тренером Євро-2024
14:25
НБА: Денвер відправляє на рибалку ЛеБрона Джеймса, найкращі моменти ігрового дня