Верес вириває перемогу у Ворскли на останній компенсованій хвилині

Мало хто очікував, що після перших двох турів у "Вереса" буде 6 очок, а у "Ворскли" - 0. Але така реальність.

"Ворскла" дуже активно розпочала матч і за першу чверть години завдала п'ять ударів. Найнебезпечнішим був постріл Степанюка, який після довгої передачі, вийшов сам на сам з Когутом, але влучив у ногу голкіпера. Далі той таки Степанюк та Олійник змарнували ще кілька нагод забити. Нарешті невезіння полтавців на 21-й хвилині перервав Скляр. Після простріла Сефері він пробив повз Когута і відкрив рахунок.

Потому були шанси відновити рівновагу у гостей. Та Різник відбив удар Генадія Пасіча у дальній верхній кут. А Дахновський з району 11-ти метрової позначки просто вибачив захист "Ворскли", пробивши вище воріт.

Другий тайм минав без моментів. Та 81-й хвилині сталось диво. "Верес" забив дещо нелогічний гол. Генадій Пасич на силу робив простріл, м'яч після кількох рикошетів опинився у Кучерова і той щосили пробив по воротах. Від поперечини м'яч опинився за лінією. А на останній компенсованій хвилині, отримавши пас Кльоца Шестаков опинився наодинці перед Різником і ударом в дотик приніс "Вересу" перемогу - 2:1.

2022-23, Чемпіонат України

Ворскла - Верес 1:2 (1:0)
Голи: Скляр, 21 (1:0); Кучеров, 81 (1:1); Шестаков М., 96 (1:2)

Ворскла: Різник Д.; Мельничук; Зайков; Яворський (Челядін, 68); Феліпе (Козиренко, 49); Толi; Скляр; Тотре; Олійник (Марлісон, 87); Сеферi (Кравчук А., 87); Степанюк Р.
Запасні: Ісенко; Павлюк Є.; Крупський; Габріель Назаріо; Кулаковський
Попередження: Сеферi 19; Тотре 54; Яворський 60; Зайков 79; Челядін 95

Верес: Когут Б.; Мірошник; Кучеров (Курко, 89); Гагун; Вовченко С.; Пасіч Є.; Пасіч Г.; Дахновський (Шарай В., 76); Кльоц; Гайдучик М. (Сергійчук, 46; Шестаков М., 89); Лебеденко (Шарай С., 70)

12:57
Даніеле Де Россі: Усвідомлюємо, що у матчі-відповіді нам доведеться йти на подвиг