АПЛ: четверта перемога Арсеналу, падіння Лестера та інші результати 4-го туру

Як би не завершилися матчі четвертого туру, можна стверджувати - "Арсенал" ще на якийсь час залишиться одноосібним лідером АПЛ. "Каноніри" - єдина команда, яка не знає втрат на старті сезону, хоча в суботу лондонці були дуже близькими до того, щоб втратити два очки. Проте влучний удар захисника Габріела за чотири хвилини до фінального свистка дозволив "Арсеналу" обіграти "Фулгем" - 2:1.

Не відстає від лідера "Манчестер Сіті". Сьогодні "містянам" довелося проявити характер, щоб переломити хід гри з "Крістал Пелас". Команда Хосепа Гвардіоли після перерви поступалася 0:2, але у другому таймі відігралася та здобула перемогу – 4:2. Ерлінг Голанд забив шість м'ячів у перших чотирьох матчах за "Сіті", повторивши рекордне досягнення Серхіо Агуеро.

Найбільшу перемогу у своїй тренерській кар'єрі здобув Юрген Клопп. Його "Ліверпуль" розгромив у суботу "Борнмут" – 9:0. Власне, і для "червоних" це лише третя така перемога. Перша датована ще ХІХ століттям, а остання – 80-ми роками минулого сторіччя.

На противагу - не найкращим чином складаються справи у "Лестера". "Лиси" не можуть перемогти вже у четвертому матчі поспіль. Що і вплинуло на їхнє незавидне місце наприкінці турнірної таблиці чемпіонату Англії.

2022-23, Чемпіонат Англії

Ігровий день : 2022-08-27

"Арсенал" - "Фулгем" 2:1 (0:0)
Голи : Митрович А., 56 (0:1); Едегор, 64 (1:1); Габріел М., 86 (2:1)
Попередження : Вайт Б. 36; Габріел Жезус 44 - Пальїнья 44; Робінсон Е. 51; Рід Б. 70

"Брентфорд" - "Евертон" 1:1 (0:1)
Голи : Гордон Е., 24 (0:1); Янельт, 85 (1:1)
Попередження : Вісса Й. 54; Гікі 90 - Пікфорд 81; Гордон Е. 90

"Брайтон" - "Лідс" 1:0 (0:0)
Голи : Гросс, 66 (1:0)
Попередження : Вебстер 81; Мак Аллістер А. 87 - Стрейк 8; Рока 35; Еронсон 37

"Челсі" - "Лестер" 2:1 (0:0)
Голи : Стерлінг, 47 (1:0); Стерлінг, 63 (2:0); Барнс Х., 66 (2:1)
Попередження : Галлахер К. 22, 28; Гаверц 90 - Дьюсбері-Холл 31; Прат 41
Вилучення : Галлахер К. 28' -

"Ліверпуль" - "Борнмут" 9:0 (5:0)
Голи : Луїс Діас, 3 (1:0); Еліотт Х., 6 (2:0); Александер-Арнольд, 28 (3:0); Фірміно, 31 (4:0); ван Дейк, 45 (5:0); Мефам, 46 (автогол) (6:0); Фірміно, 62 (7:0); Карвалью Фа., 80 (8:0); Луїс Діас, 85 (9:0)
Попередження : - А. Сміт 35

"Манчестер Сіті" - "Крістал Пелас" 4:2 (0:2)
Голи : Стоунс, 4 (автогол) (0:1); Андерсен Й., 21 (0:2); Бернарду Сілва, 53 (1:2); Холанд Е., 62 (2:2); Холанд Е., 70 (3:2); Холанд Е., 81 (4:2)
Попередження : Фоден 86 - Матета 86; Гехі 88

"Саутгемптон" - "Манчестер Юн" 0:1 (0:0)

09:45
НБА: ЛеБрон сказав рибалці "Не сьогодні"
08:46
Атлетіко обігрує Атлетік, але стадіон може бути дискваліфікований: дивитися відеоогляд
08:32
Трубін пропустив між ніг, але Бенфіка здобула вольову перемогу: дивитись відеоогляд
08:15
Челсі рятує та майже виграє матч з Астон Віллою: дивитись відеоогляд
08:00
Головне за день: Карпати піднімаються, Динамо рятується, Шахтар не оступається та інші новини

21:48
Баєр знову рятується на останніх секундах і залишається непереможним: відео голів