Алегрі: Ювентус учора не зміг "вбити" Рому

another languages: ru

Наставник "Ювентуса" Массиміліано Алегрі прокоментував нічию з "Ромою" (1:1) у матчі Серії А.

"У якийсь момент ми могли і програти в цьому матчі. "Юве" грав добре з технічного погляду, але нам все ще є куди зростати. "Рома" діяла від оборони на своїй половині і нам потрібно було використовувати більше прострілів із флангу Маккенні.

Я задоволений тим, як зіграли хлопці, це була гарна гра. "Рома" чудова команда, а Жозе завжди тримає своїх гравців на правильному рівні концентрації. На жаль, "Рома" змогла забити з єдиного реального шансу, але такий футбол. В іншому моя команда показала хорошу гру.

Якщо ти не можеш "вбити" суперника, то завжди є можливість, що він зрівняє рахунок. Ми просто втомилися після інтенсивного першого тайму. Потрібно було сповільнити гру, таким речам нам треба вчитися. Неможливо очікувати, що твоя команда домінуватиме над суперником усі 90 хвилин.

Зараз нам потрібно дочекатися повернення К'єзи, Погба та Ді Марії, оскільки це технічні гравці. Дуже важливо, щоб ми мали варіативність на лаві запасних".

30 квітня

14:25
НБА: Денвер відправляє на рибалку ЛеБрона Джеймса, найкращі моменти ігрового дня
14:08
Шахтар та Чорноморець розсудить Романов
13:50
Уеслі Снайдер: Ця людина вигнала Роналду. Він що, божевільний?
13:33
Усі квітневі голи Шахтаря: вибирай найкращий!
11:56
Чемпіонат Бразилії, 4-й тур: чотири нічиї, лідерство Ботафого та інші відеоогляди туру