Динамо знову пропускає три і програє

У другому матчі поспіль "Динамо" пропустило три голи і знову програло. Цього разу "Зорі". Натомість на відміну від матчу з "Дніпром-1" киянам вдалось забити перші голи в чемпіонаті України.

Першими м'яч у ворота спрямували саме динамівці, але гол Караваєва було скасовано через офсайд. Натомість луганці забили "чистий" гол. Екс-гравець "Динамо" Русин за допомоги рикошету від Кенджьори вразив ворота колишнього клубу - 1:0. А на 35-й хвилині після зрячого кросу Чурка Мишньов ударом зльоту вразив кут воріт - 2:0. І це ще було не все. Перед перервою Русин не зумів реалізувати вихід віч-на-віч з Бущаном, пробивши повз ворота.

Потрійна заміна від Луческу у перерві мала свої наслідки. Кабаєв свою нагоду не реалізував, не зубівши вразити ціль з близької відстані, а ось Ванат відставання скоротив. Владиславу після пасу Буяльського залишалося лише підставити ногу - 2:1.

На 68-й хвилині "Зоря" залишилась в меншості після того як Вантух отримав другу жовту картку. Але луганці забили втретє. Бражко по черзі розібрався із Сидорчуком і Забарним і пробив під поперечину - 3:1. Тиск "Динамо" дозволив Буяльському ще раз скоротити відставання, але це все, на що спромоглись кияни.

3:2 - вдруге в сезоні "Динамо" пропускає три голи і вдруге програє. А ось "Зоря" стає одноосібним лідером сезону: три матчі - три перемоги.

2022-23, Чемпіонат України

Зоря - Динамо 3:2 (2:0)
Голи: Русин Н., 7 (1:0); Мишньов, 35 (2:0); Ванат, 50 (2:1); Бражко, 70 (3:1); Буяльський, 83 (3:2)

Зоря: Мацапура; Нагнойний (Луньов, 63); Імереков; Данченко О.; Батагов; Крістіан Д. (Алефіренко, 80); Мишньов (Бражко, 63); Назарина; Чурко (Сміян, 80); Вантух (до 68); Русин Н. (Снурніцин, 71)
Запасні: Кисiль Я.; Жилкін; Сапутін; Михайленко М.; Хлань М.
Попередження: Русин Н. 31; Вантух 57, 68; Назарина 79
Вилучення: Вантух 68'

Динамо: Бущан; Забарний; Караваєв; Кенджьора (Гармаш, 46); Сирота О.; Дубінчак; Шепелєв В. (Шапаренко, 46); Андрієвський (Сидорчук, 46); Буяльський; Кабаєв (Бєсєдін, 80); Ванат
Запасні: Бойко; Боль; Бурда; Тимчик; Кравченко М.; Царенко; Яцик
Попередження: Сирота О. 22; Забарний 42; Ванат 51; Караваєв 55; Шапаренко 75; Буяльський 86

15:44
Минай здобуває важливу перемогу у ювілейному матчі: дивитись огляд матчу з Чорноморцем