Арсенал зазнає першої поразки в сезоні, поступившись на Олд Траффорд

В англійській Прем'єр Лізі не залишилося більше команд, які б не втрачали очки. Найдовше протримався "Арсенал", який стартував із п'яти перемог поспіль. Але "Олд Траффорд" продовжує залишатися нещасливим для "канонірів" - у неділю лідер АПЛ поступився "Манчестер Юнайтед".

Господарі активно розпочали матч, але не досягли успіху і на 12-й хвилині пропустили стрімку атаку суперника, яку завершив влучним ударом Мартінеллі. Хто знає, як усе повернулося, але втрутився VAR, який рекомендував арбітру подивитися епізод, у якому Еріксен втратив м'яча. Підсумок - фол зафіксовано, а гол скасовано.

На 35-й хвилині рахунок все ж таки було відкрито. Символічно, що автором голу став новачок "Манчестер Юнайтед" Антоні, за якого англійці заплатили "Аяксу" 95 млн євро. Бразилець, мабуть, вже почав відпрацьовувати вкладені в нього кошти.

Дебют другого тайму пройшов під знаком повної переваги "Арсеналу", який контролював м'яч 85% ігрового часу. І гол не змусив на себе довго чекати. На 60-й хвилині Сака опинився в потрібному місці і, підібравши м'яч, направив його практично в порожні ворота МЮ. Але на біду лондонців, саме цього дня дала збій оборона. Вже через шість хвилин гості не встежили за Решфордом, який реалізував вихід віч-на-віч. Цей гол, здається, надломив "Арсенал" - отямитися до кінця матчу "каноніри" так і не змогли.

А манкуніанці, скориставшись ще одним провалом в обороні суперника, встановили остаточний рахунок – 3:1. "Арсенал" поступився, але зберіг за собою перший рядок турнірної таблиці чемпіонату Англії.

2022-23, Чемпіонат Англії

Манчестер Юн - Арсенал 3:1 (1:0)
Голи: Антоні М., 35 (1:0); Сака Б., 60 (1:1); Решфорд, 66 (2:1); Решфорд, 75 (3:1)

Манчестер Юн: де Хеа; Варан; Маласія; Далот; Мартінес Лі. (Магвайр, 80); Мактоміней; Фернандеш Б.; Еріксен К.; Антоні М. (Роналду, 58); Санчо (Фред, 67); Решфорд (Каземіро, 80)
Запасні: Гітон; Дубравка; Шоу; Лінделеф; Еланга
Попередження: Мактоміней 71; Магвайр 81

Арсенал: Ремсдейл; Вайт Б. (Томіясу, 80); Саліба; Габріел М.; Едегор (Сміт-Роу, 73); Сака Б.; Г. Джака; Зінченко (Нкетіа, 74); Мартінеллі; Локонга (Вієйра Ф., 74); Габріел Жезус

15:32
Тренер Руху: Зараз важливий етап сезону, коли всі команди вирішують турнірні завдання
15:15
Олександр Караваєв: З Вересом була дуже важка гра
15:02
Мельник: У нас було два-три непогані моменти проти Динамо, але підвела реалізація