Аяксу вистачило півгодини, щоб знищити фіналіста Ліги Європи: дивитись голи

"Аякс" розпочав черговий сезон у Лізі чемпіонів із розгромної перемоги над фіналістом останнього розіграшу Ліги Європи шотландським "Рейнджерс".

Амстердамський клуб втратив цього літа кількох лідерів, але по матчу проти "Рейнджерс" цього не скажеш. Господарі спочатку контролювали м'яч, але не загострювали гру, начебто оцінювали можливості суперника. Вони виявилися невеликими - шотландці рідко переходили до атакуючих дій і до перерви завдали лише одного удару у бік воріт "Аякса". Самі ж пропустили тричі!

По суті, гра була зроблена до 33-ї хвилини, а час, що залишився, перетворився на формальність. Залишалося лише поставити крапку. На 80-й хвилині Джек припустився грубої помилки і, віддавши пас із центру поля, фактично вивів віч-на-віч Бергвейна. Той свій шанс відзначитися не прогаяв - 4:0 на користь "Аякса".

2022-23, Ліга Чемпіонів

Аякс - Рейнджерс 4:0 (3:0)
Голи: Альварес Ед., 17 (1:0); Бергейс, 32 (2:0); Кудус, 34 (3:0); Бергвейн, 80 (4:0)

Аякс: Пасвеер; Бейссі; Альварес Ед. (Санчес Хорхе, 88); Тімбер Ю.; Ренш; Блінд (Бас Ю., 82); Тейлор Ке.; Кудус (Броббей, 89); Бергвейн (Окампос, 82); Бергейс (Классен Д., 82); Тадич Ду.
Запасні: Стекеленбург; Гортер Дж.; Магальян; Каплан А.; Грілліч; Консейсау Чiку; Лукка Л.

Рейнджерс: Маклафлін Д.; Голдсон; Таверньє (Кінг Л., 46); Баришич Б.; Ландстрем; Сендс; Камара Г. (Девіс С., 78); Кент Р.; Чолак А.; Райт С. (Матондо, 46); Тіллман М. (Джек Р., 46)
Запасні: Дівайн А.; Маккрорі Р-і; Макгрегор А.; Девіс Б.К.; Їлмаз Р.; Ерфілд; Морелос; Сакала

21:48
Баєр знову рятується на останніх секундах і залишається непереможним: відео голів
18:56
Мирон Маркевич: Завдання стати найсильнішою командою Першої ліги ніхто з порядку денного не знімав
18:54
Шахтар на класі громить ЛНЗ в Черкасах: дивитись відео
18:41
Динамо слідом за Шахтарем забезпечило собі участь у єврокубках на наступний сезон
15:44
Минай здобуває важливу перемогу у ювілейному матчі: дивитись огляд матчу з Чорноморцем