Жорже Жезуш: Нехай Луческу подивиться, скільки у Динамо було фолів

Джерело: Ліга Європи

Головний тренер турецького "Фенербахче" Жорже Жезуш прокоментував перемогу над київським "Динамо" (2:1) у першому турі групового раунду Ліги Європи.

«Динамо» в першому таймі зупиняло наші атаки за допомогою тактичних фолів. Вже до 10-ї хвилини динамівці зробили 8 фолів, а на 25-й хвилині воротар почав тягнути час. Такого не повинно бути. Не знаю, чи так заведено в Україні, але гравці не повинні так поводитися. А моя команда боролася до кінця, щоб виграти цей матч. Вони застосовували техніко-тактичні принципи якнайкраще.

Я дуже поважаю Луческу. Це тренер, який довів свою кваліфікацію, але я можу дати йому пораду: нехай подивиться статистику матчу і побачить, скільки фолів було у гравців «Динамо». Їхня медична бригада виходила на поле 8 разів. Не знаю, як він дивився матч, але думаю, що він погано його проаналізував. Я поважаю його думку, але я не згоден. «Динамо» постійно намагалося зупиняти гравців «Фенербахче» за допомогою фолів, особливо в перші пів години. Крім того, їхній воротар постійно лежав на газоні, щоб тягнути час. Не знаю, як він бачить матч, але я поважаю його думку. У нього своя думка, у мене своя, але коли він подивиться на статистику, то побачить, що він неправий.

Я можу зрозуміти Луческу, їм довелося грати дуже агресивно, щоб зупинити «Фенербахче». Тому вони часто фолили. Це була стратегія, яку вони обрали. А арбітр дозволяв. У кожного тренера своя стратегія. Він вважав, що це найкращий спосіб. У мене немає коментарів з цього приводу. Я думаю прямо протилежне його думці. За весь матч «Динамо» зробило 20 фолів. Нам довелося адаптуватися до цієї ситуації, щоб зберегти рівновагу в матчі.

У першому таймі у них не було жодного удару в наші ворота. Вони захищалися протягом усього матчу. Це нормально, бо ми їх до цього змусили. Ми здобули заслужену перемогу. Ми пожинаємо плоди нашої наполегливої ​​праці. Наша організація на полі була хорошою. Що нам потрібно зробити зараз, так це подумати про гру з «Ренном» у четвер.

Сучасний футбол – це гра, де має бути добре організований захист. Але не потрібно робити такі рухи, щоб зупинити суперника, такі рухи, які робило «Динамо» на 90-й хвилині матчу. Такі рухи більше не використовуються в Лізі Європи та турнірах високого рівня, але такі рухи можна побачити в турнірах, які ми можемо назвати другим і третім рівнем. Бущан - дуже хороший воротар. Ні йому, ні «Динамо» такі кроки робити не потрібно. Ви повинні поважати гру та вболівальників», - сказав Жезуш.

28 квітня

14:21
Колос - Олександрія: дивитись онлайн-трансляцію матчу УПЛ
14:12
Перша ліга: Ніч приніс Вікторії першу перемогу у 2024-му
13:54
Санчо став найкращим англійським снайпером в історії Бундесліги, Кейн настає на п'яти
09:45
НБА: ЛеБрон сказав рибалці "Не сьогодні"
08:46
Атлетіко обігрує Атлетік, але стадіон може бути дискваліфікований: дивитися відеоогляд
08:32
Трубін пропустив між ніг, але Бенфіка здобула вольову перемогу: дивитись відеоогляд