Колос здобуває мінімальну перемогу над Металістом

"Колос" - лідер чемпіонату УПЛ. Це сталось після мінімальної перемоги ковалівців над "Металістом".

Цей матч був дуже бідним на гольові моменти. Навіть пальців на одній руці буде забагато, щоб їх перерахувати. У першому таймі можна пригадати хіба що удар Підлепенця, який пробив над поперечиною.

У перерві тренерський штаб "Колоса" зняв Попова і випустив Безбородька. І Денис першим же дотиком міг забивати. Гостей врятував Рибка, який ногою відбив м'яч. Натомість на 72-й хвилині ковалівці забили. Після пасу Болбата Мякушко ефектним фінтом прибрав Підлепенця і пробив у дев'ятку - 1:0. Міг Мякушко ще раз вразити ту ж саму дев'ятку хвилин за 10. Та пробив трохи вище цілі.

Наприкінці матчу поштовхались біля технічної зони футболісти обох команд. У підсумку по гірчичнику отримали Смирний та Каплієнко, ось тільки для гравця "Металіста" він став другим.

2022-23, Чемпіонат України

Колос - Металіст 1:0 (0:0)
Голи: Мякушко, 72 (1:0)

Колос: Попов К. (Безбородько, 46); Волинець; Болбат (Ісаєнко Є., 81); Гончаренко; Золотов; Чорноморець; Новак Є.; Ільїн; Мілько (Смирний, 65); Мякушко; Оріховський (Задоя, 83)
Запасні: Маханьков; Зозуля О.; Чоботенко; Ставничий В.; Ємець; Соловйов Ан.; Лисенко
Попередження: Новак Є. 57; Смирний 89; Безбородько 92

Металіст: Рибка; Романюк; Мизюк; Каплієнко (до 89); Танковський (Багачанський, 71); Ралюченко; Підлепенець; Панасенко (Демченко Є., 85); Прядун; Коркішко; Книш (Клименчук, 80)

09:45
НБА: ЛеБрон сказав рибалці "Не сьогодні"
08:46
Атлетіко обігрує Атлетік, але стадіон може бути дискваліфікований: дивитися відеоогляд
08:32
Трубін пропустив між ніг, але Бенфіка здобула вольову перемогу: дивитись відеоогляд