України забиває п'ять м'ячів у Єревані

Збірна України зберігає шанси посісти перше місце у своїй групі та підвищитися у класі у Лізі націй. У поєдинку передостаннього туру підопічні Олександра Петракова розгромили в Єревані збірну Вірменії – 5:0!

Настільки великий рахунок, як це часто буває, не повинен вводити в оману - до перерви і на початку другого тайму, коли перевага українців була мінімальною, господарі створювали гостроту біля наших воріт. Але Лунін був надійний у рамці, записавши на свій рахунок "сухий" матч у складі збірної України.

Зазначимо, що тренерський штаб "синьо-жовтих" повністю замінив склад у порівнянні з поєдинком із шотландцями у Глазго. Що теж зіграло свою роль – українцям вистачило свіжості протистояти супернику, для якого це була перша гра у вересневій сесії.

Рахунок було відкрито в середині першого тайму, коли відмінну комбінацію за участю Миколенка, Циганкова та Зубкова завершив Тимчик. 1:0 - перевага хитка, тому в другому таймі потрібно було провести ще щонайменше одну результативну атаку, щоб убезпечити себе від усіляких випадковостей. І збірна України з лишком перевиконала цей план. Зубков, Ігнатенко та двічі Довбик забивали на будь-який смак, що дозволило "синьо-жовтим" здобути одну з найпереконливіших перемог у своїй історії - 5:0!

Вирішальний матч проти збірної Шотландії українці проведуть 27 вересня у Кракові.

Ліга Націй УЄФА 2022-2023

Вірменія - Україна 0:5 (0:1)
Голи: Тимчик, 22 (0:1); Зубков, 57 (0:2); Довбик, 69 (0:3); Ігнатенко Д., 81 (0:4); Довбик, 84 (0:5)

Вірменія: Юрченко Д.; Чалишир; Маргарян Ж. (Монрой, 76); Мкоян (Восканян Т., 76); Селараян (Серобян, 82); Байрамян Х.; Дашян; Григорян А-к; Амбарцумян О.; Барсегян (Шагоян, 63); Бічахчян (Арутюнян О., 46)
Запасні: Бегларян; Бучнев; Мкртчян Ст.; Мкртчян С.; Мурадян; Галстян С.; Акопян А.
Попередження: Дашян 71; Арутюнян О. 89

Україна: Лунін; Миколенко; Качараба; Кривцов (Матвієнко М., 76); Забарний; Тимчик; Сидорчук (Піхальонок, 46); Циганков (Ярмоленко, 66); Ігнатенко Д.; Яремчук (Довбик, 66); Зубков (Мудрик, 71)
Запасні: Волинець; Різник Д.; Бондар В.; Караваєв; Степаненко; Маліновський; Михайліченко Б.
Попередження: Сидорчук 30; Кривцов 61

02 травня

00:13
Боруссія переграє Парі Сен-Жермен на шляху до фіналу Ліги чемпіонів: дивитись гол