Дніпро-1 розгромив Львів: дивитись огляд матчу

another languages: en ru

"Дніпро-1" продовжує переможну ходу в чемпіонаті України. Сьогодні команда Олександра Кучера на виїзді впевнено здолала "Львів".

Гості від старту грали з позиції сили, але довго не могли створити гольових моментів. Натомість у львів'ян були два шанси та Нич і Муравський ними не скористались.

Натомість наприкінці першого тайму дніпряни двічі засмутили голкіпера господарів. На 39-й хвилині Мінго тонким пасом віддав м'яч на Довбика. А Артем в боротьбі із захисником пробив повз Пономаренка і відкрив рахунок. На 45-й хвилині Довбик додав до свого доробку асист на Гуцуляка, який прошив кіпера ударом у кут воріт.

За 10 хвилин по перерві той таки Гуцуляк міг збільшувати перевагу дніпрян, але з вигідної позиції не влучив у ворота. І відразу по тому учасники матчу попрямували в укриття після сигналу повітряної тривоги. По тому як матч було відновлено, мав забивати Горбунов. Та після навісу Гуцуляка головою пробив поруч із стійкою.

В середині другого тайму "Львів" залишився у меншості. Мінго притримав Грисьа, а той відмахнувся від суперника. Арбітр Денис Шурман вилучив гравця "Львова", а дніпрянина нагородив попередженням.

Свою чисельну перевагу "Дніпро-1" втілив у гол досить швидко. Гуцуляк оформив дубль. Щоправда, в цьому йому дуже допоміг кіпер "Львова", який відверто помилився, не зумівши відбити м'яч, котрий летів прямо у нього.

Ще більш розгромним рахунок міг стати на 89-й хвилині, коли Балулі розрізним пасом віддав м'яч на Громова, а той вирішив закинути Пономаренку за комірець, але перекинув і ворота.

3:0 - впевнена перемога "Дніпра-1". Команда Олександра Кучера вчетверте перемогає від старту. Більш того, в цьому чемпіонаті вона ще жодного разу не пропускала голи у свої ворота.