Анчелотті: Реал незадоволений нічиєю і незабаром відреагує

Головний тренер «Реала» Карло Анчелотті висловився про причини втрати очок у вчорашньому матчі з «Осасуною» (1:1).

«Це була не дуже гарна гра. Нам не вистачало інтенсивності у першому таймі з м'ячем і без м'яча. Лінія захисту недостатньо пресингувала. У другому таймі все було краще з точки зору інтенсивності, адже я зробив зміни, щоб освіжити ситуацію.

Гол, який ми пропустили, припав на передачу з центру поля, плюс суперник мав кілька контратак, але вони не були дуже небезпечними. Ми не грали в дуже напруженому темпі, але матч був під нашим контролем і ми заслужили на перемогу. Гра могла бути виграна після пенальті. Дуже позитивна серія добігла кінця і, сподіваюся, тепер ми зможемо розпочати ще один позитивний забіг.

Ця команда засмучується, коли не перемагає. Ми незадоволені, і саме тому ця команда багато виграла минулого року. Ми незадоволені нічиєю та скоро відреагуємо.

Це була не найкраща гра Бензема, але цього слід очікувати після того, як він пропустив останні кілька матчів. Він дуже ретельно тренувався і, швидше за все, був недостатньо сконцентрований. Він має працювати заради майбутніх ігор. Карім реалізував два найважливіші пенальті минулого сезону. Він найкращий пенальтист у команді, і він продовжить їх виконувати».