Порту здобув першу перемогу на груповому етапі

"Порту" у матчі третього туру Ліги чемпіонів на своєму полі приймав "Баєр" і зміг набрати перші очки у поточному розіграші турніру.

Леверкузенці у першому таймі виглядали краще. Вони й забили першими, коли в результаті відбору м'яча у центрі поля розгорнули швидку атаку, яку завершив Хадсон-Одой. Однак відеоасистент угледів фол при відборі і гол не був зарахований.

В іншому ж перший тайм був нудним, поки перед самою перервою не забив "Порту". Але тут втрутився VAR. Результативна комбінація господарів розпочалася з гри рукою у власному штрафному майданчику, тому гол скасували, а в їхні ворота призначили пенальті. Щоправда, такий різкий поворот подій згубно позначився на "фармацевтах". Шик не зміг реалізувати 11-метровий і на перерву команди вирушили з нулями на табло.

Гравці Сержіо Консейсау зробили ставку на швидкий гол після перерви. Його забити не вдалося, але на 69-й хвилині рахунок таки було відкрито: Зайду ударом головою завершив розгонисту атаку господарів. "Баєр" після пропущеного гола увімкнувся, почав більше атакувати, ніж і користувався "Порту". У підсумку на 87-й хвилині Галєно подвоїв перевагу та зняв усі питання про переможця – 2:0.

За тиждень команди зустрінуться знову, але вже у Леверкузені. А поки ситуація у групі B трохи заплуталася – "Брюгге" набрав максимум очок, у той час як "Порту", "Баєр" та "Атлетіко" мають по три бали. Тож у цьому квартеті починається найцікавіше.