Кривбас в меншості зберігає нічию у грі з Минаєм

"Кривбас" та "Минай", які на двох мали одну перемогу ("Минай") зіграли вдовищний матч, але як не дивно, завершився він без голів.

На 10-й хвилині була підозра на пенальті після того, як Стецьков прихопив Вишневського, але арбітр Максим Козиряцький після консультації з Денисом Шурманом, який відповідав за VAR, 11-ти метровий не призначив.

На 34-й хвилині "Кривбас" створив свій найкращий момент в матчі. Новачок Капич вертикальним пасом вивів Хобленка віч-на-віч з Бандурою, але Олексій змарнував стовідсоткову нагоду, не зумівши прокинути м'яч повз голкіпера.

А наприкінці першого тайму криворіжці залишились вдесятьох. Дібанго отримав другу жовту картку. Захисник зачепив рукою обличчя Твердохліба, але той сам послизнувся і вже падав. Доволі неоднозначне рішення Козиряцького.

В середині другого тайму "Минай" впродовж однієї хвилини мав відразу дві нагоди відкрити рахунок. Спочатку після втрати Стецькова у центрі поля, Віттенчук розігнав контратаку пасом на Твердохліба, але його потужний удар Сарнавський парирував на кутовий. Після його розіграшу воротар "Кривбасу" здійснив ще один сейв, коли м'яч рикошетом від Чуєва летів в площину воріт.

Останній шанс забити змарнував Хобленко. Після кутового від Волошина він виграв повітря, але головою пробив над поперечиною. У підсумку нічия - 0:0.

2022-23, Чемпіонат України

Кривбас - Минай 0:0

Кривбас: Сарнавський; Дібанго (до 42); Татарков (Семенов Д., 70); Стецьков; Ловрич Д.; Волошин; Капіч (Банада, 87); Задерака (Микитишин, 87); Хомченовський; Якімець; Хобленко (Устименко, 93)
Запасні: Кліщук; Зотько; Шевченко Д.; Рябов; Опанасенко; Кораблін; Дебелко; Понєдєльнік
Попередження: Дібанго 14, 42; Капіч 72
Вилучення: Дібанго 42'

Минай: Бандура; Чуєв; Трубочкін (Рогозинський, 61); Нємчанінов; Твердохліб Є.; Хахльов; Гончар; Кулієв (Касімов Д., 61); Воробчак (Голуб, 76); Вітенчук; Вишневський О. (Колесник Д., 46; Коломоєць Ю., 81)

12:57
Даніеле Де Россі: Усвідомлюємо, що у матчі-відповіді нам доведеться йти на подвиг