ПСЖ та Бенфіка знову зіграли внічию

У четвертому турі Ліги Чемпіонів лідери групи H "Бенфіка" та ПСЖ вдруге за тиждень не змогли визначити переможця – 1:1.

Перемога будь-якої з команд достроково виводила б її у плей-офф, проте матч вийшов далеко не таким цікавим, як минулої середи. Команди створювали не надто багато небезпечних моментів, воротарі мали не так багато роботи, а обидва голи були забиті з пенальті.

У першому таймі Сілва зніс у своєму штрафному майданчику Берната на очах судді, який без роздумів вказав на позначку. Мбаппе свій шанс впевнено реалізував та відкрив рахунок – 1:0.

"Бенфіка", яка була блідою тінню самої себе, включилася лише у другому таймі, і теж змогла заробити 11-метровий. Верратті наступив на ногу Рафі Сілві, до точки підійшов Жоау Маріу, який пробив точно під перекладину – 1:1.

Решту часу ПСЖ намагався вийти вперед, але зусиль парижан було недостатньо. "Орли" стійко тримали оборону і зберегли нічийний результат – найсправедливіший за такою грою.

2022-23, Ліга Чемпіонів

ПСЖ - Бенфіка 1:1 (1:0)
Голи: Мбаппе, 40 (пенальті) (1:0); Маріу Ж., 62 (пенальті) (1:1)

ПСЖ: Доннарумма Дж.; Хакімі; Сарабія (Екітіке, 74); Рамос С.; Маркіньос; Вітінья Ф. (Фабіан Руїс, 85); Данілу Перейра; Верратті; Бернат (Мукіеле, 85); Неймар; Мбаппе (Солер, 90)
Запасні: Ріко С.; Навас К.; Бітшиабу; Гарбі; Заїр-Емрі
Попередження: Сарабія 29; Верратті 61

Бенфіка: Влаходімос; Сільва А.; Отаменді; Грімальдо; Флорентіну (Гонсалвеш Д., 78); Фернандес Е.; Маріу Ж. (Чікіньо, 93); Аурснес; Рафа Сілва (Дракслер, 78); Рамуш Г. (Піньо Р., 77); Бах А. (Жилберто, 63)
Запасні: Лейте; Віктор Жоао; Брукс Дж.; Діаш Ж.; Ристич М.; Араужо П.; Муса П.
Попередження: Отаменді 21; Маріу Ж. 43; Флорентіну 45; Фернандес Е. 69; Жилберто 83

12:57
Даніеле Де Россі: Усвідомлюємо, що у матчі-відповіді нам доведеться йти на подвиг