Ліверпуль розгромив Рейнджерс, пропустивши першим: дивитись відео голів

"Ліверпуль" здобув надупевнену перемогу над "Рейнджерс" - 7:1 у матчі четвертого туру Ліги Чемпіонів.

Цікаво, що саме шотландці відкрили рахунок у цьому поєдинку. На 17-й хвилині господарі перехопили м'яч на чужій половині поля і швидко довели його до Ерфілда, котрий завдав влучного удару у кут воріт. Це - перший гол "Рейнджерс" у груповому раунді Ліги Чемпіонів цього сезону.

Відігрався "Ліверпуль" швидко. За сім хвилин після навісу Цимікаса від кутового Фірміно на ближній стійці випередив Таверньє і вразив верхній кут воріт. А на 55-й хвилині Фірміно оформив дубль. Після пасу Гомеса бразилець в дотик пробив повз кіпера. До речі, це перші голи бразильця у поточному розіграші ЛЧ.

Потому забив Нуньєс. Карвалью віддав на Фірміно, який елегантним пасом надав можливість Дарвіну вразити дальній кут.

Відразу після цього Нуньєс поступився місцем на поле Салаху. Єгиптянин взяв якийсь час на розігрів, а потім за сім хвилин оформив хет-трик. Спочатку Мо самотужки виборов м'яч у Баришича у штрафному і з гострого кута прошив Макгрегора. Згодом Жота віддав м'яч Мохамеду і той з лінії штрафного знову вразив ворота. А буквально в наступній атаці гостей Жота вдруге асистував Салаху, який закрутив м'яч повз Макгрегора так, що той від стійки влетів у ворота.

Крапку в цьому поєдинку на 87-й хвилині поставив Еліотт. Салах віддав на Жоту, той далі на Елліота, який вразив ворота. Перший гол для Харві в Лізі Чемпіонів, третій асист в матчі для Жоти. Але довелось почекати майже хвилину рішення VAR. Еліот і пальці хрестиком тримав і хрестився. Та згодом усі "червоні" раділи, коли гол зарахували, особливо автор забитого м'ячу і Юрген Клопп. 7:1 - давно так не тішили своїх шанувальників гравці "Ліверпуля".

2022-23, Ліга Чемпіонів

Рейнджерс - Ліверпуль 1:7 (1:1)
Голи: Ерфілд, 17 (1:0); Фірміно, 24 (1:1); Фірміно, 55 (1:2); Нуньєс Д., 66 (1:3); Салах, 75 (1:4); Салах, 80 (1:5); Салах, 82 (1:6); Еліотт Х., 87 (1:7)

Рейнджерс: Макгрегор А.; Баришич Б.; Голдсон (Кінг Л., 45); Таверньє; Девіс Б.К.; Ерфілд; Ландстрем; Джек Р. (Девіс С., 60); Кент Р. (Райт С., 77); Сакала (Матондо, 77); Чолак А. (Морелос, 77)
Запасні: Дівайн А.; Маклафлін Д.; Маккрорі Р-і; Їлмаз Р.; Сендс; Тіллман М.

Ліверпуль: Алісон; Фабінью; Цимікас (Робертсон Е., 68); ван Дейк; Гомес; Конате І. (Мілнер, 79); Фірміно (Жота, 72); Гендерсон (Тьяго Алькантара, 67); Карвалью Фа.; Еліотт Х.; Нуньєс Д. (Салах, 67)
Запасні: Келлехер; Адріан; Байчетич; Філліпс Н.

12:57
Даніеле Де Россі: Усвідомлюємо, що у матчі-відповіді нам доведеться йти на подвиг
12:44
Мессі - найкращий гравець квітня в МЛС
12:28
УЄФА назвав претендентів на звання найкращому гравцю тижня у Лізі конференцій
12:12
Андріх та Копмейнерс - претенденти на звання найкращого гравця тижня у Лізі Європи
09:56
Джан П'єро Гасперіні: Марсель програв удома лише один раз на рік, так що нічия – гарний результат
09:41
Хокей: Сьогодні збірна України може вийти до Дивізіону 1A
09:26
Фіорентина вирвала перемогу у Брюгге у матчі Ліги конференцій: дивитись відео голів
09:12
Олімпіакос ставить на коліна Астон Віллу: дивитись огляд матчу Ліги конференцій
08:57
Байєр продовжив свою феноменальну серію перемогою над Ромою в ЛЄ: дивитись огляд матчу
08:43
Марсель та Аталанта розійшлися миром у півфіналі Ліги Європи: дивитись відео голів