Молодіжне класико завершилося перемогою Динамо

Джерело: terrikon.com

Напередодні головного матчу першої половини сезону УПЛ "Шахтар" - "Динамо" відбулося класико серед молодіжних команд.

У 7-му турі юнацької першості України «Шахтар» U19 приймав «Динамо» U19 Обидві команди входять до групи лідерів чемпіонату, до очної зустрічі набравши по 13 очок. «Гірники» йшли без поразок, у 5 зіграних поєдинках здобувши 4 перемоги та 1 нічию, а «динамівці» вже мали в пасиві програш, при цьому провівши на 1 гру більше.

Зі стартових хвилин донеччани намагалися діяти першим номером і контролювати м'яч, але саме помилка при розіграші біля своїх воріт призвела до фолу на Діалло і призначеному пенальті: Царенко з точки переграв Твардовського і відкрив рахунок. Підопічні Оскара Ратулутри продовжили володіти м'ячем та комбінувати на чужій половині поля, проте підібратися до воріт киян було непросто. Далекі удари Хромея і Бако пройшли повз ціль, а небезпечний простріл Роспутько ногою парирував голкіпер. Гості відповідали швидкими контрвипадами та стандартами – після розіграшу одного з них Боль пробив головою та влучив у штангу.

Початок другого тайму пройшов за ігрової ініціативи «помаранчево-чорних», які вже в дебюті створили кілька моментів: Лосенко з центру штрафного майданчика бив з льоту, але м'яч пролетів над поперечиною, а удар Бако в дальній кут потягнув голкіпер киян. Витримавши пресинг донеччан, динамівці на 66-й хвилині використали свій шанс, коли Балаба відгукнувся на подачу з кутового та головою пробив точно в дев'ятку, подвоївши перевагу гостей у рахунку. «Шахтар» посилив тиск у штрафному майданчику суперника, і вже Погорілий головою пробив у сантиметрах над воротами, а Лосенко у боротьбі із захисником не зумів влучити у площину воріт. У свою чергу, Твардовський врятував команду від третього гола, відбивши удар Яцика. Сил на фінальний штурм у «гірників», які серед тижня провели матч Юнацької ліги УЄФА, не залишилося. 0:2 – перша поразка команди Оскара Ратулутри у чемпіонаті України.

«Шахтар» U19 (Донецьк) – «Динамо» U19 (Київ) – 0:2 (0:1)

Голи: 0:1 Царенко (11, пен.), 0:2 Балаба (66)

«Шахтар» U19: Твардовський (к), Роспутько, Савченко, Фаріна, Бульоза, Лосенко, Хромей (Векленко, 76), Бако, Сігєєв, Пушкарьов, Погорілий

«Динамо»: Ігнатенко, Малиш, Боль, Балаба, Бенедюк, Маткевич (Грохольський, 85), Яцик (к), Діалло (Янчишин, 61), Саленко, Царенко, Горбач (Кремчанин, 80).

Попередження: Лосенка (33), Бульоза (63) – Царенка (44), Боль (67)

12:57
Даніеле Де Россі: Усвідомлюємо, що у матчі-відповіді нам доведеться йти на подвиг