Шахтар сильніший за Динамо в першому українському класико сезону: дивитись відео голів

another languages: en ru

"Шахтар" на здобув впевнену перемогу над "Динамо" у центральному поєдинку 7-го туру УПЛ.

У першому таймі сьогоднішнього матчу обидві команди не порадували своїх уболівальників гарною грою, проте "гірники" виявилися успішнішими за киян у завершенні атак, в результаті на 29-й хвилині зустрічі рахунок було відкрито. Після подачі з кутового Траоре скинув м'яч на дальню штангу, де Олександр Зубков відірвався від Вівчаренка та розстріляв ворота. Ще до перерви донеччани могли збільшувати розрив у рахунку, але тут фортуна вже була не на їхньому боці - удар з пенальті від Лассіни Траоре зумів парирувати Нещерет.

Другий тайм поєдинку розпочався дуже яскраво. Вже за хвилину після повернення на поле рахунок зрівняв Ванат, який головою пробив Трубіна після подачі до штрафного майданчика зі стандарту. Відповідь "Шахтаря" була негайною - Мудрик знову вивів "гірників" вперед ідеально точним дальнім ударом.

Далі гра йшла на зустрічних курсах, а на 69-й хвилині доля матчу була вирішена - "Динамо" залишилося вдесятьох після червоної Забарного за зрив виходу віч-на-віч у Сікана. Саме постраждалий трохи згодом і поставив крапку у сьогоднішньому поєдинку. На 74-й хвилині Мудрік втік на закид у штрафний майданчик і віддав на вільного Данила, якому залишалося лише влучити у порожні ворота - 3:1.

2022-23, Чемпіонат України

Шахтар - Динамо 3:1 (1:0)
Голи: Зубков, 29 (1:0); Ванат, 46 (1:1); Мудрик, 48 (2:1); Сікан, 74 (3:1)

Шахтар: Трубін; Конопля; Бондар В.; Матвієнко М.; Степаненко (Назарина, 76); Мудрик (Петряк, 81); Бондаренко А-м; Судаков (Джурасек, 81); Михайліченко Б.; Траоре Л.Ш. (Сікан, 59); Зубков
Запасні: Пятов; Шевченко Ол.; Кривцов; Козік; Тотовицький; Криськів; Топалов; Кулаков А.
Попередження: Михайліченко Б. 10; Конопля 55; Сікан 63; Степаненко 71; Петряк 87

Динамо: Нещерет; Вівчаренко (Дубінчак, 64); Караваєв (Кенджьора, 87); Сирота О.; Тимчик (Кабаєв, 64; Попов Д., 76); Забарний (до 69); Шепелєв В. (Гармаш, 64); Циганков; Сидорчук; Буяльський; Ванат

12:57
Даніеле Де Россі: Усвідомлюємо, що у матчі-відповіді нам доведеться йти на подвиг