Зоря фактично за тайм утопила Чорноморець: відео чотирьох голів

Луганська "Зоря" впевнено перемогла "Чорноморець" у номінально виїзному матчі, який відбувся на стадіоні "Колос" у Ковалівці. Для того, щоб зняти питання про переможця команді Патріка ван Леувена вистачило першого тайму. В ньому з періодичністю приблизно в чверть години "Зоря" забивала тричі.

На 17-й хвилині Бутко від лицевої цілеспрямовано прострелив на Булецу, який метрів з двох відправив м'яч по центру порожніх воріт. На 30-й хвилині луганці перехопили передачу Джеймса на Бобка і в три дотики доставили м'яч до Кирюханцева, який з доволі гострого кута потужним ударом відправив його у ворота. Перед перервою відзначився Русин. Після оригінального пасу п'ятою від Нагнойного, Кирюханцев пролетів правим флангом і вирізав в центр штрафного на Русина, який вразив кут воріт.

Фактично увесь другий тайм пройшов без гольових моментів. Та на 86-й хвилині після навісу з кутового Шахов з району одинадцятиметрової позначки головою вразив верхній кут. Наприкінці матчу по забійному моменту мали ще Луньов та Данченко, але пошкодували "Чорноморець", залишивши рахунок 4:0 на користь "Зорі".

2022-23, Чемпіонат України

Чорноморець - Зоря 0:4 (0:3)
Голи: Булеца, 17 (0:1); Кирюханцев, 30 (0:2); Русин Н., 45 (0:3); Шахов, 86 (0:4)

Чорноморець: Непогодов; Бобко (Філі, 66); Єрмаков; Джеймс М.; Брагару; Політило; Путря (Гладкий, 66); Салюк (Штогрін А., 46); Юсов; Наумець (Бадібанга З., 46); Кузик (Литвиненко І., 76)
Запасні: Кубемба; Варакута; Даскалиця; Селін; Войтіховський; Петько; Плакса

Зоря: Мацапура; Імереков; Кирюханцев (Луньов, 87); Нагнойний (Антюх, 73); Бутко; Данченко О.; Шахов; Чурко (Бражко, 73); Батагов; Булеца (Михайленко М., 87); Русин Н. (Алефіренко, 78)
Запасні: Турбаєвський; Сапутін; Снурніцин; Алібеков; Гулько; Сміян; Хлань М.

21:48
Баєр знову рятується на останніх секундах і залишається непереможним: відео голів
18:56
Мирон Маркевич: Завдання стати найсильнішою командою Першої ліги ніхто з порядку денного не знімав
18:54
Шахтар на класі громить ЛНЗ в Черкасах: дивитись відео
18:41
Динамо слідом за Шахтарем забезпечило собі участь у єврокубках на наступний сезон
15:44
Минай здобуває важливу перемогу у ювілейному матчі: дивитись огляд матчу з Чорноморцем