Ювентус поступився у перестрілці Бенфіці і залишився без плей-офф ЛЧ: відео голів

"Бенфіка" та "Ювентус" видали один із найкращих матчів групового етапу нинішньої Ліги чемпіонів, забивши на двох відразу сім голів.

Рахунок у поєдинку було відкрито господарями на 17-й хвилині, коли після подачі до штрафного майданчика з лівого флангу Антоніо Сілва головою переправив м'яч у сітку. "Юве" швидко зрівняв після помилки оборони господарів та допомоги VAR, але "орли" відразу забили свій другий гол. Пенальті за гру рукою у Куадрадо реалізував Жоау Маріу, а пізніше він же взяв участь і в третьому м'ячі "Бенфіки", вивівши на ударну позицію Рафу Сілву.

Побиття "Ювентуса" продовжилося і після перерви. Провал у центрі оборони туринців призвів до виходу віч-на-віч Рафи Сілви і четвертого гола у ворота Щенсни. Далі ініціатива остаточно перейшла до португальців, але ті спочатку не використали кілька чудових нагод забити ще раз, а потім ледь не дали італійцям зробити камбек.

Героєм у складі "Ювентуса" став вийшовший на заміну Ілінг - саме після його флангових передач гості зуміли забити два голи поспіль, зробивши рахунок 4:3 на 79-й хвилині. На жаль на більше підопічних Аллегрі не вистачило, хоча у "Юве" і були чудові можливості зрівняти рахунок наприкінці матчу.

4:3 - "Бенфіка" перемагає та виходить у плей-офф ЛЧ, а "Ювентус" тепер ризикує залишитися навіть без Ліги Європи.

2022-23, Ліга Чемпіонів

Бенфіка - Ювентус 4:3 (3:1)
Голи: Сільва А., 17 (1:0); Влахович, 22 (1:1); Маріу Ж., 28 (пенальті) (2:1); Рафа Сілва, 35 (3:1); Рафа Сілва, 50 (4:1); Мілік, 77 (4:2); Маккені, 79 (4:3)

Бенфіка: Влаходімос; Сільва А.; Отаменді; Грімальдо; Аурснес; Маріу Ж. (Чікіньо, 90); Фернандес Е.; Флорентіну; Рамуш Г. (Нерес, 88); Рафа Сілва (Муса П., 87); Бах А. (Жилберто, 81)
Запасні: Лейте; Брукс Дж.; Лукас Верісімо; Віктор Жоао; Ристич М.; Бернарду П.; Гонсалвеш Д.; Араужо П.
Попередження: Фернандес Е. 84

Ювентус: Щенсний; Гатті; Бонуччі (Алекс Сандро, 60); Даніло; Локателлі; Маккені; Рабйо; Куадрадо (Міретті, 60); Влахович (Суле М., 70); М. Кін (Мілік, 46); Костіч Ф. (Ілінг, 70)

16:31
Румунська газета назвала Сергія Реброва найсексуальнішим головним тренером Євро-2024
14:25
НБА: Денвер відправляє на рибалку ЛеБрона Джеймса, найкращі моменти ігрового дня