Минай у першому колі обіграв обидві харківські команди

"Минай" у матчі 14-го туру УПЛ мінімально здолав "Металіст" і таким чином впродовж першого кола закарпатці обіграли обидві харківські команди з однаковим рахунком - 1:0.

Гості розпочали набагато жвавіше і до середини першого тайму мали кілька нагод відзначитись, але ударам Романюка, Коркішка та Каплієнка бракувало влучності.

У господарів був свій шанс перед перервою. Хахльов закинув м'яч на Кулієва, той вже у штрафному віддав на Вишневського, якого на мить випередив Клименчук. Гравець господарів впав, але Романов приводу призначати пенальті не побачив.

Ще більше галасу на лаві запасних "Минаю" було на 50-й хвилині. Кулієв проривався у штрафний і м'яч влучив у руку Мизюку, яка не була притиснута до тіла. Та й тут Романов вказувати на одинадцятиметрову позначку не збирався.

Господарі на це відповіли серією атак, але як і у "Металіста" в першому таймі їхні удари йшли повз ворота. По-справжньому перший гольовий момент "Минай" створив на 75-й хвилині. У затяжній атаці Воробчак скинув на Вишневського, але його удар заблокував Клименчук, на добиванні під поперечину цілив Кулієв, але "Металіст" врятував Костик.

Невдовзі відповів і "Металіст". Прядун виконав фірмовий удар з розвороту, але м'яч пролетів завсім близько від хрестовини.

І все ж на 86-й хвилині "Минай" забив. Каплієнко не зумів завадити Дмитруку виконати навіс, а Вишневський випередив Шамича і головою вгатив м'яч у сітку.

1:0 - на користь закарпатців, які перервали свою невтішну серію з чотирьох матчів без перемог. А ось чорна смуга харків'ян продовжується. "Металіст" не набирає трьох очок вже в шостому поєдинку поспіль.

2022-23, Чемпіонат України

Минай - Металіст 1:0 (0:0)
Голи: Вишневський О., 86 (1:0)

Минай: Бандура; Горін О.; Трубочкін (Рогозинський, 92); Дмитрук Т.; Воробчак (Касімов Д., 92); Кулієв (Колесник Д., 77); Нємчанінов; Твердохліб Є.; Вітенчук; Хахльов; Вишневський О. (Байдал, 87)
Запасні: Кемкін; Пеньков; Чуєв; Кравчук Ю.; Паламар; Голуб
Попередження: Воробчак 91; Колесник Д. 95

Металіст: Костик О.; Романюк (Шамич, 58); Мизюк; Каплієнко; Багачанський (Панасенко, 58); Ралюченко; Підлепенець; Клименчук; Картушов (Демченко Є., 84); Прядун; Коркішко (Книш, 19)
Запасні: Рибка; Зновенко; Порох; Піко; Шопін В.; Рязанцев Є.

10:27
НБА 2023-24: Тайріз вириває для Індіани перемогу та інші найкращі моменти плей-офф

18:11
Перша ліга: Металіст обіграв Кремінь і піднявся на четверте місце у групі вибуття