Португалія у гольовій перестрілці здолала Гану, Роналду встановив рекорд

Гана, незважаючи на статус наймолодшої команди мундіалю, ледь не обхитрила чемпіонів Європи 2016 року. Зумівши засушити гру в першому таймі (ми побачили 45 хвилин прісного футболу), після перерви африканці включили швидкості і заходилися погрожувати воротам Діогу Кошти.

Гру на зустрічних курсах трибуни сприйняли з натхненням, але невдовзі арбітр акцентував увагу на своїй персоні. Роналду в боротьбі із Салісу завалився на газон - і рефері без тіні сумніву призначив пенальті, навіть не подивившись відеоповторів. Кріштіану з точки переграв воротаря, встановивши новий рекорд - 37-річний форвард відзначився на п'ятому мундіалі поспіль.

Втім, ганці не зневірилися та продовжили шукати шляхи до чужих воріт. Їхні старання увінчалися успіхом: Кудус прошмигнув лівим краєм штрафного майданчика і прострілив у центр. Геррейру та Перейра пролетіли повз м'яч, подарувавши його Андре Айю. Досвідчений форвард практично заніс "шкіряного" у сітку воріт.

Не встиг автор гола, якого відразу замінили на брата, прийняти привітання від лави запасних, як португальці знову відзначилися. Та ще й двічі протягом 180 секунд – це Жоау Фелікс та Леан завершили контратаки точними ударами. Потрібно відзначити і ганців, які після наднадійної гри почали втрачати м'яч у середині поля.

Втім, Букарі один м'яч відіграв, зберігши інтригу аж до фінального свистка. Розв'язка настала на 10-й компенсованій хвилині, коли Вільямс хитро причаївся за спиною у воротаря, обікрав Кошту, але в останній момент підсковзнувся.

3:2 - і португальці святкували так, начебто це фінал світової першості. Підопічним Сантуша дістались важкі три очки, Гані – заслужені оплески.

ЧС-2022

Португалія - Гана 3:2 (0:0)
Голи: Роналду, 65 (пенальті) (1:0); Айю А., 73 (1:1); Жоау Фелікс, 78 (2:1); Леан Р., 80 (3:1); Букарi, 89 (3:2)

Португалія: Кошта Д.; Геррейру; Канселу; Рубен Діаш; Рубен Невеш (Леан Р., 77); Бернарду Сілва (Пальїнья, 88); Жоау Фелікс (Маріу Ж., 88); Фернандеш Б.; Отавіо (Вільям Карвалью, 56); Данілу Перейра; Роналду (Рамуш Г., 88)
Запасні: Руй Патрісіу; Жозе Са; Сільва А.; Пепе; Далот; Вітінья Ф.; Матеуш Нунеш; Орта Р.; Андре Сілва
Попередження: Данілу Перейра 91; Фернандеш Б. 95

Гана: Аті-Зігі; Джику; Сейду А. (Лемпті Т., 66); Салісу (К'єре, 92); Рахман Баба; Амарті; Абдул-Самед (Семеньо, 92); Партей Т.; Айю А. (Дж. Аю, 77); Кудус (Букарi, 76); Вільямс І.
Запасні: Данлад; Нурудеен; Одої; Менса Г.; Айду; Овусу Е.; Совах К.; Сулемана; Фатаву; Афрійї
Попередження: Кудус 45; Айю А. 49; Сейду А. 57; Вільямс І. 91

03 травня

09:56
Джан П'єро Гасперіні: Марсель програв удома лише один раз на рік, так що нічия – гарний результат
09:41
Хокей: Сьогодні збірна України може вийти до Дивізіону 1A
09:26
Фіорентина вирвала перемогу у Брюгге у матчі Ліги конференцій: дивитись відео голів
09:12
Олімпіакос ставить на коліна Астон Віллу: дивитись огляд матчу Ліги конференцій
08:57
Байєр продовжив свою феноменальну серію перемогою над Ромою в ЛЄ: дивитись огляд матчу
08:43
Марсель та Аталанта розійшлися миром у півфіналі Ліги Європи: дивитись відео голів