Бразилія дотискає Швейцарію та виходить у плей-офф: дивитись гол Каземіро

Гучна вивіска очікувань не виправдала. "Селесао" зіграли в економ-режимі, коли Швейцарія зосередилася на оборонних діях, так і не зумівши завдати по воротах бразильців жодного удару в площину воріт.

Здавалося, що підопічні Тіте, які весь перший тайм розхитували оборонні редути суперника, після перерви зуміють прихлопнути "червоних хрестоносців". Але ті був надійні, як швейцарський годинник.

У середині другого тайму "пентакамеони" вже почали святкувати успішний контрвипад: Рішарлісон класно зачепився за м'яч у середині поля, Каземіро запустив лівим краєм Вінісіуса, а гравець "Реала" втік від підкату Ельведі і з-під Фройлера пробив у дальній кут. Втім, раділи гравці у жовтих футболках недовго – безжальний VAR зафіксував офсайд.

На якийсь час південноамериканці навіть збилися на банальні закидання вперед, але все ж таки знайшли сили організувати результативну атаку в характерному для себе стилі: Вінісіус стягнув на себе захисників і віддав на Родріго, а той ефектно п'ятою скинув під удар Каземіро. Хавбек МЮ потужним пострілом з-під Аканджі відправив м'яч під дальню стійку. Обличчя Мурата Якіна в цей момент могло прикрасити будь-які поминки.

1:0 - бразильці не порадували божевільною грою, але досягли необхідного результату. "Селесао" вже в 1/8 фіналу, а швейцарці намагатимуться оформити вихід із групи у непростому поєдинку проти сербів.

ЧС-2022

Бразилія - Швейцарія 1:0 (0:0)
Голи: Каземіро, 83 (1:0)

Бразилія: Алісон; Алекс Сандро (Теллес, 86); Сілва Т.; Мілітао; Маркіньос; Каземіро; Пакета (Родріго, 46); Фред (Бруно Гімарайнш, 58); Рафінья (Антоні М., 73); Вінісіус Жуніор; Рішарлісон (Габріел Жезус, 73)
Запасні: Вевертон; Едерсон; Дані Алвес; Даніло; Фабінью; Бремер; Евертон Рібейро; Педро Аб.; Мартінеллі
Попередження: Фред 52

Швейцарія: Зоммер; Ельведі; Родрігес Р.; Рідер Фа. (Штеффен, 59); Відмер (Фрай Ф., 86); Аканджі; Г. Джака; Дж. Соу (Ебішер, 76); Фройлер; Емболо (Сеферович, 76); Р. Варгас (Едімілсон Фернандеш, 59)
Запасні: Омлін; Кобель; Кьохн; Джемерт; Шер; Шакірі; Закарія Д.; Джасарi; Фасснахт

08:00
Головне за день: справа Соломона, травма Циганкова, гроші Роналду та інші новини

18:53
Валерій Бондар: Я вам покажу ногу Судакова. Якщо це не друга жовта, то що тоді жовта?
18:13
Младен Бартулович про суддю: З перших хвилин видно було, що він хоче допомогти Шахтарю
17:57
Рівняння на Олімпіакос: Щоб пройти до півфіналу, Ліверпулю доведеться переписати історію
17:40
Шокуючий аудіт: з УАФ вивели більше мільярда через офшори
17:28
Італія та Німеччина близькі до 5-го клубу у Лізі Чемпіонів.
17:15
Аллегрі: Це не перший випадок, коли в цей період з’являються чутки про звільнення