Аргентина та Польща виходять до 1/8 фіналу ЧС-2022: дивитись голи

Група С представила зовсім інший сценарій заключного туру групового турніру ЧС з футболу 2022 року. Доля другої путівки до плей-офф не була зрозуміла до останніх хвилин матчів, а до голу аравійців все йшло до того, що у збірних Польщі та Мексики рахуватимуть... жовті картки.

Поляки в ході гри зі збірною Аргентини не могли багато на що розраховувати. Практично весь матч "біло-червоні" провели у глибокій обороні та могли пропустити ще до перерви. Щоправда, нагоду призначити пенальті у ворота поляків арбітр знайшов дуже дивний. Але Щенсни відбив другий пенальті на цьому чемпіонаті світу. Причому від Мессі!

Аргентина відкрила рахунок у дебюті другого тайму. Макаллістер виявився всіма забутий у штрафному майданчику і пробив у дальній нижній кут - у цьому епізоді голкіпер збірної Польщі вже нічим не зміг допомогти своїй команді. А на 68-й хвилині становище поляків стало загрозливим – Альварес збільшив перевагу Аргентини у рахунку. У паралельному матчі Мексика також вела 2:0, що робило показники двох збірних абсолютно однаковими. За винятком кількості жовтих карток, у поляків їх було менше.

Але до кінця матчу було дуже багато часу. Збірна Польщі таки і не змогла організувати контргри, натомість аргентинці мали ще кілька моментів для того, щоб довести справу до розгрому і відправити свого суперника додому.

2:0 - рахунок, який, як виявилося, влаштував обидві команди. Аргентина зіграє у плей-офф з австралійцями, а на поляків чекає матч з чинними чемпіонами світу французами.