Мбаппе вивів Францію в 1/4 фіналу ЧС-2022: дивитись відео голів матчу з Польщею

another languages: en ru

Діючі чемпіони світу без особливих труднощів обіграли команду Польщі та зробили впевнений крок у наступний раунд.

Французи володіли ініціативою від самого початку гри, намагалися створювати моменти біля воріт Войцеха Щенсни, але не змогли забити швидкий гол і в якийсь момент заспокоїлися. На 38-й хвилині поляки мали момент з трьома поспіль ударами в площину воріт, і від гола французів врятував тільки Уго Льоріс і Рафаель Варан, який виніс м'яч з лінії воріт. Триколірні відразу додали і забили гол у роздягальню – Кіліан Мбаппе вивів Олів'є Жиру на ударну позицію, і форвард французів не схибив.

Команда Дідьє Дешама не відходила від своєї гри і на 75-й хвилині подвоїла рахунок. В одній із контратак Мбаппе отримав м'яч на лінії штрафного майданчика і потужно зарядив під поперечину – Щенсни не мав шансів відбити цей удар. Але на цьому Кіліан не зупинився. На 90-й хвилині він поклав справжній шедевр: розвернувся та прицільно пробив у дальню дев'ятку – 3:0.

Останнє слово таки залишилося за поляками. У заключній атаці вони заробили пенальті, який Роберт Левандовскі спочатку не реалізував - Льоріс забрав м'яч у руки, але його підвели партнери, які раніше забігли до штрафного майданчика. З другої спроби капітан Польщі вже був точним.

3:1 – поляки показали гідний результат на ЧС, а французи вийшли до чвертьфіналу, де зіграють із переможцем пари Англія – Сенегал.

ЧС-2022

Франція - Польща 3:1 (1:0)
Голи: Жіру, 44 (1:0); Мбаппе, 74 (2:0); Мбаппе, 90 (3:0); Левандовські Р., 99 (пенальті) (3:1)

Франція: Льоріс; Варан; Кунде (Дісасі, 92); Упамекано; Ернандес Тео; Рабйо; Тчуамені (Фофана Ю., 66); Грізманн; Мбаппе; Жіру (Тюрам М., 76); Дембеле У. (К. Коман, 76)
Запасні: Манданда; Ареоля; Саліба; Павар; Конате І.; Верету; Гендузі; Камавінга; Коло Муані
Попередження: Тчуамені 32

Польща: Щенсний; Крихов'як (Белік К., 71); Глік; Ківьор (Беднарек, 86); Берешинський; Кеш; Зелінський П.; Франковський (Гросицький, 87); Каміньський Я. (Залевський, 71); Шиманський С. (Мілік, 64); Левандовські Р.
Запасні: Скорупський; Грабара; Єнджейчик; Гумний; В'єтеска; Скураш; Журковський; Шиманський Д.; Пьонтек К.; Швідерський

18:11
Перша ліга: Металіст обіграв Кремінь і піднявся на четверте місце у групі вибуття
12:42
Кубок Лібертадорес 2024: переможний дебют тренера Сан-Паулу та інші відеоогляди дня