Аргентина в серії пенальті дотискає Нідерланди: дивитись голи матчу ЧС-2022

another languages: en ru

Класичне протистояння збірних Нідерландів та Аргентини завершилося третьою перемогою "небесно-блакитних".

Сумувати вболівальникам знову не довелося. Хоча ще на 80-й хвилині здавалося, що все найцікавіше вже сталося, і Аргентина спокійно доведе матч до перемоги. І підстави так думати були. Ще до перерви Мессі своїм фірмовим пасом вивів Моліну віч-на-віч. А на 73-й хвилині вже сам Мессі реалізував пенальті, подвоївши перевагу своєї команди у рахунку - 2:0.

У "помаранчевих", у свою чергу, нічого в атаці не виходило, і заміни, які робив Луї ван Гал, здавалися вже жестом розпачу. Але ні - Вегорст, який вийшов на поле, перевернув гру, двічі вразивши ворота Мартінеса. Другий його гол став справжньою окрасою матчу та всього турніру. На 11-й компенсованій хвилині збірна Нідерландів отримала право на штрафний і просто геніально його розіграла, обдуривши всю команду суперника - 2:2.

Аргентина довго приходила до тями, але наприкінці екстратайму влаштувала справжній штурм воріт Нопперта, прагнучи не доводити справу до пенальті. Однак вдруге за день довелося вдатися до цієї процедури. І тут блискуче проявив себе голкіпер збірної Аргентини Еміліано Мартінес, який відбив два перші удари голландців. Останній удар, який вивів "небесно-блакитних" у півфінал, завдав Лаутаро Мартінес.

Збірна Аргентини вийшла до півфіналу ЧС-2022, де зіграє з хорватами.

ЧС-2022

Нідерланди - Аргентина 2:2 (0:1), пo пенальті 3:4
Голи: Моліна Н., 35 (0:1); Мессі, 73 (пенальті) (0:2); Веггорст, 83 (1:2); Веггорст, 90 (2:2)

Нідерланди: Нопперт; Тімбер Ю.; Дюмфріс; Блінд (де Йонг Л., 65); Аке; ван Дейк; де Йонг Ф.; де Рон (Коопмейнерс Т., 46); Депай (Веггорст, 78); Гакпо (Ланг Н., 113); Бергвейн (Бергейс, 46)
Запасні: Пасвеер; Бейло; Фрімпонг Дж.; де Лігт; де Врей; Маласія; Тейлор Ке.; Сімонс Х.; Янссен; Классен Д.
Попередження: Тімбер Ю. 43; Депай 76; Бергейс 88; ван Дейк 90

Аргентина: Мартінес Д.Е.; Ромеро К. (Песселья Х.А., 78); Отаменді; Моліна Н. (Монтьєль, 106); Мартінес Лі. (Ді Марія, 112); Акунья (Тальяфіко, 78); Де Пауль (Паредес Л., 66); Мак Аллістер А.; Фернандес Е.; Альварес Хул. (Мартінес Л., 82); Мессі
Запасні: Альмада; Рульї; Армані; Фойт; Родрігес Г.; Паласіос Ес.; Корреа А.; Дибала; Гомес Ал.
Попередження: Акунья 43; Ромеро К. 45; Мартінес Лі. 76; Паредес Л. 89; Отаменді 90; Мессі 90; Монтьєль 109; Песселья Х.А. 112

08:00
Головне за день: Фонсека - до Лондона, Довбик - до Неаполя, Жиру - до Лос-Анджелеса та іншi новини
07:55
Кубок Лібертадорес 2024: третя перемога Рівера, рекорд юного еквадорця та інші відеоогляди дня