Шахтар уникає поразки в матчі зі словенцями

Джерело: Шахтар

Донецький "Шахтар" провів другий контрольний матч на тренувальному зборі у Туреччині. Як і тижнем раніше, тренерський штаб гірників дав можливість взяти участь у грі всім футболістам. З тією лише різницею, що матч із "Копером" починав умовно перший склад донецької команди.

"Гірники" активно розпочали гру, створивши біля воріт суперників кілька моментів. Однак рахунок відкрили словенці - на 13-й хвилині Окієнг замкнув передачу Едомвоньї та вразив порожній кут воріт Трубіна. Втім, вже у наступній атаці "Шахтар" відігрався. Бондаренко виконав класну діагональ з правого флангу, а Петряк пробив головою, відправивши м'яч у дальній кут – 1:1.

Незважаючи на перевагу, вийти вперед "гірникам" цього дня так і не вдалося. У дебюті другого тайму у ворота "Шахтаря" було призначено пенальті - арбітр вважав, що за гру рукою Козіка, який кинувся під удар суперника, слід вказати 11-метрову позначку. Але блискучу реакцію продемонстрував Анатолій Трубін, який впорався і з ударом Осуджі, та не дозволив суперникам добити м'яч у сітку.

Проте в середині другого тайму "Копер" вдруге вийшов уперед. Це Едомвоньї відгукнувся на передачу Котніка і вразив нижній кут воріт, які на той час захищав вже Андрій П'ятов.

І все ж таки "Шахтарю" вдалося уникнути поразки. На 91-й хвилині донеччани отримали право на стандарт біля лівого кута штрафного майданчика, і Назарина взяв гру на себе, пробивши під поперечину - 2:2.

2022-23, Товариські матчі

Шахтар - Копер 2:2 (1:1)
Голи: Окієнг, 13 (0:1); Петряк, 14 (1:1); Едомвоньї Б., 64 (1:2); Назарина, 91 (2:2)

Шахтар: Трубін (Пятов, 60); Бондар В. (Ракіцький, 46; Фарина, 76); Конопля (Козік, 46); Матвієнко М. (Гочолейшвілі, 46); Степаненко (Назарина, 46); Криськів (Тотовицький, 46); Петряк (Михайліченко Б., 46); Бондаренко А-м (Джурасек, 46); Топалов (Тейлор Л., 46); Траоре Л.Ш. (Сікан, 46); Зубков (Борячук, 46; Очеретько, 67)
Запасні: Шевченко Ол.; Пузанков; Кривцов

Копер: Голубович А.; Шимчак; Новоселець; Міттендорфер (Країнович, 60); Коррея; Палчич (Камбич, 86); Вешнер Тічич (Котнік А., 60); Яшарагич; Окієнг; Осуджи (Фанімо, 60); Едомвоньї Б. (Нкада, 73)

14:00
Тайсон Фьюрі про Усика: Він справжній майстр, треба бути дурнем, щоб його недооцінювати
10:30
Георгій Судаков про класичне з Динамо: Найпекельніша гра, суперник в неймовірній формі
10:15
НХЛ: Кубок Стенлі матиме нового володаря
10:10
Спекотний травень 1982-го
10:00
НБА: Клівленд став останнім чвертьфіналістом, встановивши рекорд для сьомих матчів
08:33
Трубін пропустив два, Спортінг став чемпіоном: дивитись відеоогляд поразки Бенфіки