Англія, 23-й тур: невдача Мудрика, бенефіс гірників Фулгема, провал Тоттенгема та інші матчі дня

Лондонський "Арсенал" з початку сезону вперше не зміг виграти у двох матчах поспіль. Другу поспіль осічку лідер АПЛ допустив у домашньому матчі проти "Брентфорда". "Канонірам" не допомогла і статистика – до цього вони перемагали у десяти домашніх матчах, у яких відкривали рахунок. Однак Тоуні врятував "Брентфорд" - 1:1.

Важко дається адаптація у найсильнішій футбольній лізі Михайлу Мудрику. Українець вийшов в основі "Челсі" у матчі з "Вест Гемом", але знову показав непереконливу гру – популярний портал WhoScored поставив Мудрику скромні 6,3 бали. Два інші новачки "Челсі" записали на свій рахунок результативні дії: Енцо Фернандес асистував Жоау Феліксу.

У кошмар для "Тоттенгема" та його вболівальників перетворився матч проти "Лестера". До перерви лідер "Шпор" Гаррі Кейн лише десять разів торкнувся м'яча - рідше за всіх, хто знаходився на полі. І хоча лондонці відкрили рахунок, на перерву вони йшли в ролі наздоганяючих (1:3). Як виявилося, безнадійно наздоганяючих.

"Фулгем" перервав безпрограшну серію "Ноттінгем Форест" із п'яти матчів. Обидва м'ячі в цій грі забили колишні півзахисники донецького "Шахтаря" - Манор Соломон та Вілліан.

2022-23, Чемпіонат Англії

Ігровий день : 2023-02-11

"Борнмут" - "Ньюкасл" 1:1 (1:1)
Голи : Сенесі, 30 (1:0); Альмірон, 45 (1:1)
Попередження : А. Сміт 74; Стівенс Дж. 90 - Гордон Е. 60; Ботман 87; Жоелінтон 90

"Арсенал" - "Брентфорд" 1:1 (0:0)
Голи : Троссар, 66 (1:0); Тоуні А., 74 (1:1)
Попередження : - Нергор 90; Шаде 90

"Крістал Пелас" - "Брайтон" 1:1 (0:0)
Голи : Марч, 63 (0:1); Томкінс, 70 (1:1)
Попередження : Г'юз В. 27; Локонга 60; Дукур Ш.У. 82; Мітчелл Т. 89 - Мак Аллістер А. 7

"Фулгем" - "Ноттінгем Форест" 2:0 (1:0)
Голи : Вілліан, 17 (1:0); Соломон, 88 (2:0)
Попередження : - Ор'є 15

"Лестер" - "Тоттенгем" 4:1 (3:1)
Голи : Бентанкур, 14 (0:1); Н. Менді, 23 (1:1); Меддісон, 25 (2:1); Іхеаначо, 45 (3:1); Барнс Х., 81 (4:1)
Попередження : Фас 12; Меддісон 40; Дьюсбері-Холл 59; Барнс Х. 66; Суттар Г. 74 - Бентанкур 4; Даєр 55

"Саутгемптон" - "Вулвергемптон" 1:2 (1:0)
Голи : Алькарас К., 24 (1:0); Беднарек, 72 (автогол) (1:1); Гомес Жоао, 88 (1:2)
Попередження : Ворд-Проуз 35; Мейтленд-Найлс 38 - Леміна 9, 27; Семеду Н. 23; Аїт-Нурі 30
Вилучення : - Леміна 27'

"Вест Гем" - "Челсі" 1:1 (1:1)
Голи : Жоау Фелікс, 16 (0:1); Емерсон Палмієрі, 28 (1:1)

21:48
Баєр знову рятується на останніх секундах і залишається непереможним: відео голів