Олександрія відправила чотири голи у ворота Дили

У контрольному поєдинку «Олександрії» проти грузинського ФК «Діла» основні події розгорнулися у другому таймі.

Достатньо рівна гра обох суперників у першому таймі завершилася двома забити м’ячами – по одному у кожні з воріт. Олександрійці забили першими, зі стандарту. Еміль Мустафаєв подав кутовий, а Богдан Кобзар головою переправив м’яч у сітку воріт. Це сталося на 16 хвилині. Грузини достатньо швидко відігралися: одна з небагатьох атак втілилася у забитий гол на 28 хвилині.

У другому таймі команді Руслана Ротаня вдалося забити швидкий, і такий необхідний, гол. На 58 хвилині кіпер «Діли» зфолив проти Вікентія Волошина, зірвавши атаку. Арбітр без вагань показав на точку. Пенальті, який сам «потерпілий» і реалізував, вивівши команду УПЛ уперед — 2:1.

Олександрійці перехопивши ініціативу і контролюючи гру, забили третій гол. Відзначився Джуніор, гравець, який перебуває на перегляді. Скориставшись метушнею захисників «Діли» у власному штрафному майданчику, він вдало замкнув передачу від Олександра Мельника, відзначившись дебютним голом за «Олександрію». Цей момент стався на 74 хвилині зустрічі.

Три хвилини потому олександрійці зробили рахунок розгромним. Чергова швидка контратака правим флангом, Артем Шулянський віддав чудовий пас на Даніла Скорка, який і поставив крапку в цьому протистоянні, гарматним пострілом пробивши у ближній верхній кут – 4:1.

«Олександрія» - «Діла» 4:1 (1:1)

Склад «Олександрії»: 1 Валентин Горох, 2 Олександр Мельник, 4 Владислав Бабогло, 6 Кирило Дришлюк, 15 Вікетній Волошин, 20 Артем Шулянський, 22 Даніл Скорко, 27 Олександр Демченко, 30 Юрій Копина, 73 Богдан Кобзар, 95 Еміль Мустафаєв

18:11
Перша ліга: Металіст обіграв Кремінь і піднявся на четверте місце у групі вибуття