Шахтар поїде на матч у відповідь до Ренна з одним голом у запасі: дивитись відеоогляд матчу ЛЕ

Джерело: Ліга Європи

"Шахтар" з перемоги розпочав черговий рік, обігравши в першому матчі плей-офф Ліги Європи французький "Ренн" - 2:1.

Гра очікувалася з деяким побоюванням. Ще восени багато говорили про молоду команду, де не так багато гравців мають великий досвід виступів у єврокубках. Все це переноситься повною мірою і на єврокубкову весну – свої перші матчі українські команди проводять тоді, коли УПЛ ще не відновлюється після зимової паузи. До того ж, і про це теж згадували усі, у міжсезоння «Шахтар» залишив один із лідерів – Михайло Мудрік.

Але, як і обіцяв напередодні наставник гірників Ігор Йовічевич, недоліки фізичної форми та ігрової практики його команда компенсувала настроєм. І, ясна річ, важливу роль відіграв швидкий гол. Його автором став 22-річний Дмитро Криськів, який опинився у потрібній точці після того, як Манданда відбив удар Михайліченка.

"Ренн", який після ЧС-2022 перебуває в ігровій кризі, намагався відповісти своїми атаками. І хоча французи часом помітно більше контролювали м'яча, до прямих загроз воротам Трубіна практично не доходило. До перерви запам'ятався лише епізод із грубою помилкою Бондаренка, який вивів суперника віч-на-віч. Але голкіпер "Шахтаря" врятував свою команду.

А на останній хвилині той самий Бондаренко виправився, вигравши дуель у воротаря «Ренна» - 2:0. Більш ніж комфортна перевага і розуміння, що французи прагнутимуть відіграти перед матчем у відповідь хоча б один м'яч.

На жаль, це їм вдалося на 59-й хвилині, коли Токо-Екамбі замкнув ідеальний навіс із лівого флангу. «Шахтар» мав шанси відзначитися ще. Але незадовго до фінального свистка Сікан у боротьбі із захисником не зміг переправити м'яч у сітку. Підсумок – мінімальна перемога українського клубу перед грою у відповідь у Ренні, яка відбудеться 23 лютого.

Ліга Європи

Шахтар - Ренн 2:1 (2:0)
Голи: Криськів, 11 (1:0); Бондаренко А-м, 45 (пенальті) (2:0); Токо-Екамбі, 59 (2:1)

Шахтар: Трубін; Бондар В.; Матвієнко М.; Конопля; Степаненко; Бондаренко А-м; Криськів (Сікан, 77); Михайліченко Б.; Судаков; Траоре Л.Ш. (Петряк, 77); Зубков
Запасні: Пятов; Фарина; Тейлор Л.; Ракіцький; Козік; Джурасек; Назарина; Топалов
Попередження: Степаненко 40; Михайліченко Б. 84

Ренн: Манданда; Омарі; Трюффе; Спенс Д.; Угочукву (Сантамарія, 77); Буріжо; Белосьян; Гуїрі (Дуе Д., 71); Токо-Екамбі (Майер Л., 77); Калімуендо (Мелінг, 86); Доку Ж. (Салах І., 71)

21:48
Баєр знову рятується на останніх секундах і залишається непереможним: відео голів
18:56
Мирон Маркевич: Завдання стати найсильнішою командою Першої ліги ніхто з порядку денного не знімав
18:54
Шахтар на класі громить ЛНЗ в Черкасах: дивитись відео
18:41
Динамо слідом за Шахтарем забезпечило собі участь у єврокубках на наступний сезон
15:44
Минай здобуває важливу перемогу у ювілейному матчі: дивитись огляд матчу з Чорноморцем