Челсі з Мудриком у старті обіграє Лестер: дивитись огляд матчу

another languages: en ru

У 27-му турі "Челсі" нарешті перервав свою п'ятиматчеву серію без перемог у чемпіонаті Англії. І не останню скрипку у гостьовому тріумфі над "Лестером" зіграв наш Михайло Мудрик.

Грем Поттер після досить великої паузи довірив українцеві місце у стартовому складі і той нарешті відзначився результативною дією. Але все за чином.

"Челсі" вдруге у сезоні забив швидкий гол. На 11-й хвилині після кросу Кулібалі Чілуелл в дотик потужним ударом вразив ближній кут. І святкував гол у ворота колишньої команди дуже енергійно.

У середині першого тайму Мудрик чудово просувався з м'ячем і міг записати до свого активу передгольову передачу на Лофтуса-Чіка, але Фелікс, який замикав цю комбінацію точним ударом, був у невеликому офф-сайді, що стало зрозумілим після втручання VAR.

І майже одразу після цього "Лестер" зрівняв рахунок. Фелікс втратив м'яч перед власним штрафним. Перейра елегантно п'ятою переадресував його Дацці, а той надпотужним ударом з-за меж штрафного вразив ближній нижній кут.

На шостій компенсованій до першого тайму хвилині "Челсі" знову вийшов уперед. Це Хаверц після "закидушки" Фернандеса ударом злету переправив м'яч у сітку.

У середині другого тайму Мудрик помчав на побачення з голкіпером і забив, але гол, знову після перегляду VAR, скасували через офф-сайд в українця.

Михайло не засмутився і вже за три хвилини асистував партнеру. Після його зкидки головою Ковачич вколотив м'яч у сітку і встановив остаточний рахунок матчу - 3:1 на користь "Челсі". Після цього, на 82-й хвилині Мудрик із почуттям виконаного обов'язку вирушив на заміну.

2022-23, Чемпіонат Англії

Лестер - Челсі 1:3 (1:2)
Голи: Чілвелл, 11 (0:1); Дака, 39 (1:1); Гаверц, 45 (1:2); Ковачіч М., 78 (1:3)

Лестер: Ворд Д.; Суттар Г.; Рікарду Перейра; Фас (до 87); Кастань; Амарті (Тете, 66); Дьюсбері-Холл; Н. Менді (Сумар Б., 66); Меддісон (Еванс Дж., 90); Іхеаначо (Варді, 76); Дака (Барнс Х., 66)
Запасні: Іверсен; Ндіді; Томас Л.; Прат
Попередження: Фас 19, 87; Рікарду Перейра 51
Вилучення: Фас 87'

Челсі: Аррісабалага; Фофана В. (Бадьяшиль Б., 86); Кулібалі К.; Чілвелл (Пулишич, 73); Кукурелья; Гаверц; Мудрик (Чуквуемека К., 82); Ковачіч М.; Лофтус-Чік (Чалоба, 73); Жоау Фелікс (Галлахер К., 46); Фернандес Е.

08:00
Головне за день: справа Соломона, травма Циганкова, гроші Роналду та інші новини

18:53
Валерій Бондар: Я вам покажу ногу Судакова. Якщо це не друга жовта, то що тоді жовта?
18:13
Младен Бартулович про суддю: З перших хвилин видно було, що він хоче допомогти Шахтарю
17:57
Рівняння на Олімпіакос: Щоб пройти до півфіналу, Ліверпулю доведеться переписати історію
17:40
Шокуючий аудіт: з УАФ вивели більше мільярда через офшори
17:28
Італія та Німеччина близькі до 5-го клубу у Лізі Чемпіонів.
17:15
Аллегрі: Це не перший випадок, коли в цей період з’являються чутки про звільнення