Олександрія громить Ворсклу, Ротань здобуває першу перемогу в новому клубі

Матч Олександрія - Ворскла виглядав центральним у звітному турі. Два претенденти на зону єврокубків мали виявити найсильнішого. А тут ще й неприємні серії зійшлися, як додаткова мотивація для команд: у Ворскли було чотири матчі без перемог, у Олександрії - 6. А Руслан Ротань і зовсім зациклився на нічиїх, тож час було зав'язувати із мировими.

Підсолодити важкий тиждень своєму тренеру футболісти Олександрії вирішили з перших хвилин. Вони заволоділи ініціативою, промацали слабкі місця в обороні Ворскли та відкрили рахунок. Простріл із правого флангу заплутав усіх у штрафному майданчику Ворскли, у результаті один із захисників зрізав м'яч у свої ворота, дезорієнтувавши Ісенка.

Другий м'яч олександрійці забили наприкінці першого тайму: Андрій Кулаков завершив старання Кожушка, який віддав передачу чітко у воротарський майданчик.

У другому таймі Ворскла продовжувала грати у нудний футбол, не допомогли навіть заміни. Денис Олійник протринькав три моменти, не пішла гра і в Челядіна. Дуже старався Бацула, але Денис Мірошниченко чітко закрив опонента на фланзі. На цьому тлі Олександрія вирішила добити суперника: Логінов чудово зіграв на другому поверсі після подачі з флангу.

І лише після третього пропущеного м'яча гості прокинулися, але всі їхні атаки завершувалися або на стадії останньої передачі, або заблокованими ударами.

У підсумку рахунок на табло після 90 хвилин - 3:0 на користь Олександрії. Руслан Ротань здобув дебютну перемогу, а команда набрала 31 очко та закріпилася на п'ятому місці. Відрив від Кривбасу, що йде шостим, становить уже 6 очок.

2022-23, Чемпіонат України

Олександрія - Ворскла 3:0 (2:0)
Голи: Хрипчук, 25 (автогол) (1:0); Кулаков А., 41 (2:0); Логінов, 78 (3:0)

Олександрія: Шевченко М.; Бабогло; Логінов; Мірошніченко Д.; Кожушко (Калітвінцев В., 58); Мустафаєв Е. (Сігеєв, 75); Рибалка; Третьяков; Цуріков; Ковалець (Михайленко М., 64); Кулаков А. (Копина, 65)
Запасні: Горох; Єрмаков Г.; Савченко Р.; Скорко; Бондаренко В.; Волошин Ві.; Шулянський; Кобзар

Ворскла: Ісенко; Феліпе (Олійник, 64); Рамірес Л. (Бацула, 46); Павлюк Є.; Кравець В.; Пердута; Хрипчук; Юрченко Вл.; Лопес (Кане І., 57); Сеферi; Степанюк Р. (Челядін, 46)
Запасні: Домолега; Крупський; Скляр; Нестеренко; Кулаковський
Попередження: Лопес 9; Хрипчук 61

28 квітня

08:15
Челсі рятує та майже виграє матч з Астон Віллою: дивитись відеоогляд
08:00
Головне за день: Карпати піднімаються, Динамо рятується, Шахтар не оступається та інші новини

21:48
Баєр знову рятується на останніх секундах і залишається непереможним: відео голів