Шахтар втрачає очки в Одесі, але залишається лідером УПЛ: відео чотирьох голів

another languages: en ru

Одеський "Чорноморець" став тією командою, яка перервала переможну серію "Шахтаря". І хоча "гірники" залишаються лідерами турнірної таблиці чемпіонату України, їхня перевага становить тепер лише одне очко.

Перший тайм недільного матчу став справжньою окрасою цього сезону. Суперники взяли на озброєння атакуючий футбол, що дало результат - до перерви було забито чотири м'ячі. Причому початок було покладено вже на 21-й секунді, коли Криськів ідеальним ударом відправив м'яч у дальню дев'ятку.

Але "Чорноморець" не опустив руки і досить швидко відігрався. Після розіграшу кутового Трубін зіграв на виході, але вибив м'яч у руку Назарині. Арбітр сам передивився цей епізод і вирішив, що це фол. Пенальті реалізував Путря – 1:1.

"Шахтар" дуже швидко прийшов до тями і почав проводити гострі атаки, багато з яких завершував ударами. На 18-й хвилині статистики нарахували вісім ударів по воротах "Чорноморця". Найнебезпечнішою була, мабуть, атака, яку організував Бондаренко. Після його пасу Траоре залишалося лише поставити крапку, але форвард "Шахтаря" запустив м'яч над перекладиною. Втім, уже за хвилину донеччани вийшли вперед. Свій перший м'яч у "Шахтарі" забив Гочолейшвілі, який пробив у ближню дев'ятку.

Здавалося, що висновки зроблено, і "Шахтар" більш відповідально поставиться як до гри в обороні, так і до реалізації своїх моментів. Але ні - "Чорноморець" раз-по-раз знаходив недоліки в оборонних порядках свого суперника. Особливо під час розіграшу стандартів. І перед самою перервою зрівняв рахунок, показавши як слід результативно завершувати кутові - 2:2.

Другий тайм, на відміну від першого, був менш видовищним. У "Чорноморця" був чудовий шанс вперше вийти вперед, коли Алефіренко, вибігши з-за спини Бондаря, який знову грав невпевнено, вискочив віч-на-віч, але не зміг переграти Трубіна. "Шахтар" все більше збивався на непідготовлені удари з різних дистанцій, і заміни не виправили ситуацію.

2022-23, Чемпіонат України

Чорноморець - Шахтар 2:2 (2:2)
Голи: Криськів, 1 (0:1); Путря, 8 (пенальті) (1:1); Гочолейшвілі, 19 (1:2); Салюк, 41 (2:2)

Чорноморець: Непогодов; Демченко Ол.; Брагару; Васильєв Ол-р; Салюк; Путря; Гучек; Хадіда (Юсов, 84); Бадібанга З.; Кузик (Авагімян, 70); Алефіренко
Запасні: Паст; Варакута; Білий; Селін; Єрмаков; Політило; Задоя; Войтіховський; Гладкий; Штогрін А.
Попередження: Хадіда 45; Путря 58; Васильєв Ол-р 73; Юсов 93

Шахтар: Трубін; Конопля; Матвієнко М.; Гочолейшвілі (Топалов, 72); Бондар В.; Судаков (Келсі, 82); Михайліченко Б.; Криськів; Назарина; Бондаренко А-м (Джурасек, 82); Траоре Л.Ш. (Сікан, 72)
Запасні: Шевченко Ол.; Пятов; Ракіцький; Тейлор Л.; Фарина; Тотовицький; Тоїров; Борячук

21:48
Баєр знову рятується на останніх секундах і залишається непереможним: відео голів
18:56
Мирон Маркевич: Завдання стати найсильнішою командою Першої ліги ніхто з порядку денного не знімав
18:54
Шахтар на класі громить ЛНЗ в Черкасах: дивитись відео
18:41
Динамо слідом за Шахтарем забезпечило собі участь у єврокубках на наступний сезон
15:44
Минай здобуває важливу перемогу у ювілейному матчі: дивитись огляд матчу з Чорноморцем