Реал громить Барселону на Камп Ноу та виходить у фінал Кубка Іспанії

another languages: en ru

"Реал" вперше за останні дев'ять років зіграє у фіналі Кубка Іспанії. Щоб зробити це, "Королівському клубу" довелося взяти реванш у "Барселони" за поразку у першому домашньому півфінальному матчі. Вийшло більш ніж переконливо – 4:0 на "Камп Ноу"!

Каталонці дуже потужно розпочали цю гру, створивши біля воріт суперника кілька небезпечних моментів. Але "Реал" поступово вирівняв ситуацію і вкотре продемонстрував вміння терпляче чекати на свій шанс. Він надався перед самим свистком на перерву, коли в швидкій атаці Бензема знайшов у центрі штрафного майданчика Вінісіуса. Кунде намагався врятувати свою команду від голу, проте м'яч все ж таки перетнув лінію воріт.

Один гол "Реала" нічого не вирішував, а лише вирівнював шанси суперників. Втім, у дебюті другого тайму і цю рівновагу було порушено. На 50-й хвилині Модрич прискорився на правому фланзі та віддав до лінії штрафного майданчика під удар Бензема. А ще за вісім хвилин Кессьє сфолив у своєму штрафному майданчику на Вінісіусі, і Бензема поставив перед "Барсою" практично нерозв'язне завдання - 0:3.

Хаві ще намагався щось зробити, але загалом каталонці виглядали вже надто розгубленими, щоб докорінно змінити хід гри. Точку у цьому протистоянні поставив невгамовний Бензема, який у другому матчі поспіль записав на свій рахунок хет-трик.

У фіналі Кубка Іспанії "Реал" зіграє у Севільї з "Осасуною".

2022-23, Кубок Іспанії

Барселона - Реал 0:4 (0:1)
Голи: Вінісіус Жуніор, 45 (0:1); Бензема, 50 (0:2); Бензема, 58 (пенальті) (0:3); Бензема, 81 (0:4)

Барселона: Тер Штеґен; Алонсо М. (Гарсія Е., 66); Араухо Р.; Кунде; Бальде Ал.; Бускетс; Роберто С.; Гаві; Кесс'є (Фаті, 62); Рафінья (Торрес Ф., 66); Левандовські Р.
Запасні: Тенас; Пенья І.; Альба Ж.; Канісарес Алекс; Торре П.; Касадо М.; Галіот; Педрола
Попередження: Роберто С. 10; Гаві 26; Гарсія Е. 68; Торрес Ф. 76; Бальде Ал. 86; Фаті 92

Реал: Куртуа; Мілітао; Алаба; Карвахаль; Модрич (Тчуамені, 87); Кроос; Камавінга; Вальверде; Бензема (Начо, 88); Родріго (Асенсіо, 74); Вінісіус Жуніор (Себальос Д., 87)
Запасні: Лопес Л.Ф.; Лунін; Вальєхо; Одріосола; Рюдігер; Васкес Лу.; Е. Азар; Маріано Діас
Попередження: Вінісіус Жуніор 26; Карвахаль 71; Алаба 86; Мілітао 88