Матч року в УПЛ: Металіст та Верес забили 10 голів на двох

"Металіст" та "Верес" привітали Українську Прем'єр-лігу з 15-річчям, видавши один із найрезультативніших матчів за всю історію чемпіонату. Загалом у поєдинку було забито 10 голів, сім із яких припали на перший тайм.

Старт сьогоднішнього матчу був за номінальними господарями поля, яким швидко вдалося забити два м'ячі. Спочатку Картушев підключився до атаки на дальній штанзі і в дотик перетворив навіс Романюка на гол, а потім успіх "Металіста" розвинув Порох, який добив "круглого" у сітку після паніки у штрафному майданчику суперника.

"Верес" після такого провального старту дуже швидко прийшов до тями і зрівняв рахунок за три хвилини. Гості заробили пенальті, який успішно реалізував Близниченко, потім другий гол рівнян на свій рахунок записав Шарай, який замкнув у штрафний простріл із правого флангу. Але радість підопічних Юрія Вірта була дуже недовгою - вже за кілька хвилин "Металіст" знову вийшов уперед після того як Прядун скористався помилкою захисника "червоно-чорних".

Уже під завісу першого тайму команди знову обмінялися голами. Третій м'яч "Вереса" оформив Хондак, який головою замкнув подачу з кутового, а у складі "Металіста" йому відповів Бойчук, приголомшливим ударом у стрибку закрутивши у дальню дев'ятку. 4:3 – з таким рахунком команди пішли на перерву.

Другий тайм почався з атак "Вереса", в результаті гості спочатку зрівняли, а потім нарешті вийшли вперед у цьому матчі. Владислав Шарай забив четвертий гол своєї команди, відірвавшись від захисника та головою пробивши воротаря, після чого свій другий пенальті реалізував Близниченко.

Далі гра перейшла під контроль рівнян, які однак так і не зуміли розвинути свій успіх, натомість пропустивши п'ятий гол після однієї з небагатьох атак "Металіста" у другому таймі. Дебютним голом за харків'ян відзначився Наумець, який з другої спроби переправив м'яч у сітку на 82-й хвилині.

І все ж таки "Верес" мав шанс вирвати перемогу в сьогоднішньому матчі. На останніх хвилинах два поспіль найнебезпечніші удари суперників зумів відбити голкіпер "Металіста" Єрмолов, в результаті зберігши для своєї команди гольову нічию - 5:5.

2022-23, Чемпіонат України

Металіст - Верес 5:5 (4:3)
Голи: Картушов, 6 (1:0); Порох, 10 (2:0); Блізніченко А., 18 (пенальті) (2:1); Шарай В., 23 (2:2); Прядун, 25 (3:2); Хондак, 36 (3:3); Бойчук Б., 38 (4:3); Шарай В., 54 (4:4); Блізніченко А., 59 (пенальті) (4:5); Наумець, 82 (5:5)

Металіст: Єрмолов; Корраль; Романюк; Мизюк; Порох; Бойчук Б.; Ралюченко; Панасенко (Наумець, 64); Картушов (Демченко Є., 74); Прядун; Чідомере (Чайковський, 46)
Запасні: Шумілов; Костик О.; Самуель; Ніколішин; Рязанцев Є.; Багачанський; Паті
Попередження: Мизюк 17; Романюк 40; Чайковський 49

Верес: Когут Б.; Хондак; Вовченко С.; Гагун; Курко; Шарай В.; Шарай С.; Кльоц; Пасіч Г.; Блізніченко А. (Дахновський, 80); Гайдучик М. (Шестаков М., 76)
Запасні: Годя; Коркодим; Ющишин; Протасевич М.; Поворознюк; Вадовський; Шух; Тишинінов

09:37
Що буде, якщо на фіналі Кубка України оголосять повітряну тривогу...
08:00
Головне за день: бенефіс Марлона, фіаско Дуляя, повернення Клоппа та інші новини
00:13
Боруссія переграє Парі Сен-Жермен на шляху до фіналу Ліги чемпіонів: дивитись гол