Дніпро-1 вдруге в сезоні вириває перемогу у Руха в компенсований час

"Дніпро-1" зумів дотиснути "Рух", забивши переможний гол в компенсований час в матчі 22 туру УПЛ і таким чином скоротив ідставання від "Шахтаря" в чемпіонських перегонах.

Починалось все для команди Олександра Кучера дуже добре. На старті матчу за дві хвилини - три гольові нагоди. Але спочатку Паньків витягнув м'яч з під поперечини після удару головою Довбика. Але за хвилину Сарапій з другої спроби заштовхав м'яч у ворота. На повторі можна було побачит, що м'яч повністю перетнув лінію. А на додачу, вже в наступній атаці Гуцуляк з близької відстані пробив повз штангу.

Далі в "Дніпра-1" було ще кілька нагод, які не реалізували Адамюк і той таки Довбик. А закінчився цей штурм прориром Рубчинського, якого у власному штрафному збив Кітела і арбітр Дердо призначив пенальті. Довбик перехитрував Паньківа, відправив кіпера у кут, а сам пробив несильно по центру і забив вже 19-й гол в чемпіонаті.

А потім у захисті дніпрян сталося п'ятихвилинне затьмарення. Спочатку Сваток вибив м'яч по центру прямо на Таллеса, який не вагаючись пробив. Валеф до м'яча дотягнувся, але не врятував. А потім кіпер "Дніпра-1" взагалі викинув такого коника, що й не вигадаєш. Після простого закидання від гостей, Валеф пішов "гуляти" за штрафний і помилився. М'яч його перелетів і Климчук вразив вже порожні ворота.

Майже увесь другий тайм минув без моментів. І лише наприкінці зустрічі у ворот "Руха" стала гаряче. На 88-й хвилині Гуцуляк ударом через себе влучив у руку Ляху, але Дердо пенальті не призначив. VAR на матчі не було, а тому рішення арбітра було остаточним.

І все ж в компенсований час спрацював "джокер" Кучера. Після пасу Піхальонка Когут першим дотиком підробив м'яч, а другим потужно пробив повз Паньківа. 3:2 - саме з таким рахунком на користь "Дніпра-1" завершився вже другий матч проти "Руха" у цьому сезоні. Тоді на 95-й хвилині перемогу дніпрянам приніс Логінов, якого вже немає в команді. Сьогодні на 93-й хвилині це вдалось зробити Когуту.

2022-23, Чемпіонат України

Дніпро-1 - Рух 3:2 (2:2)
Голи: Сарапій, 9 (1:0); Довбик, 27 (пенальті) (2:0); Таллес Б., 33 (2:1); Климчук, 38 (2:2); Когут І., 93 (3:2)

Дніпро-1: Валеф; Адамюк (Хайнер, 80); Сваток; Назаренко Ол-р (Матарітта, 62); Піхальонок; Рубчинський (Пеглоу, 61); Сарапій; Бабенко (Танковський, 72); Гуцуляк; Мінго (Когут І., 79); Довбик
Запасні: Рибак; Кінарейкін; Федорів; Гомес; Пасіч Є.; Танчик; Підлепенець
Попередження: Мінго 14; Піхальонок 79; Когут І. 84

Рух: Паньків; Слюсар Д.; Кітела (Лях Р., 46); Довгий О. (Підгурський, 61); Климчук; Едсон Ф. (Карабін, 72); Таллес Б.; Руніч (Теслюк Д., 90); Мисик (Столярчук, 72); Альваренга; Дідик Р.

16:31
Румунська газета назвала Сергія Реброва найсексуальнішим головним тренером Євро-2024
14:25
НБА: Денвер відправляє на рибалку ЛеБрона Джеймса, найкращі моменти ігрового дня