Манчестер Сіті громить Арсенал і перехоплює ініціативу

"Манчестер Сіті" ще не вийшов на перше місце у турнірній таблиці чемпіонату Англії, проте, найімовірніше, зробить це найближчим часом. Підопічні Хосепа Гвардіоли здобули впевнену перемогу над "Арсеналом", що втратив хід, і відстають від лідера лише на два очки. Маючи при цьому дві гри у запасі.

Якщо "містяни" розпочинають переможну серію на фінішній прямій, зупинити їх, як правило, дуже важко. "Арсенал" не зміг. Можливо, дався взнаки швидкий гол - вже на сьомій хвилині Де Брюйне, підхопивши м'яч у центрі поля, увірвався до штрафного майданчика і пробив у ближній нижній кут - 1:0. А далі якусь неймовірну серію видав Холанд, який мав чотири гольові моменти, але жодного з них не реалізував.

І все ж таки господарі пішли на перерву, ведучи в рахунку - 2:0. Це Стоунз опинився у потрібному місці на стандарті та головою відправив м'яч у сітку. Арбітри спочатку зафіксували офсайд, але VAR наочно продемонстрував, що все було за правилами.

У дебюті другого тайму все для "Арсеналу" було закінчено. Холанд спочатку відзначився черговим втраченим моментом, але вже за хвилину виправився та віддав гольовий пас на Де Брюйне – 3:0.

Власне, це вже була крапка. "Арсенал", зрозуміло, намагався більше атакувати, але розмочити рахунок зумів лише на 86-й хвилині, коли про відродження інтриги вже не йшлося. До того ж Холанд не пішов з поля без гола. 4:1 - "Манчестер Сіті" вдруге у сезоні обігрує "Арсенал" і стає фаворитом чемпіонської гонки.

2022-23, Чемпіонат Англії

Манчестер Сіті - Арсенал 4:1 (2:0)
Голи: Де Брюйне, 7 (1:0); Стоунс, 45 (2:0); Де Брюйне, 54 (3:0); Холдінг, 86 (3:1); Холанд Е., 95 (4:1)

Манчестер Сіті: Едерсон; Аканджі; Вокер; Стоунс; Рубен Діаш; Гюндоган (Марез, 71); Де Брюйне (Альварес Хул., 81); Родрі; Гріліш (Фоден, 87); Бернарду Сілва; Холанд Е.
Запасні: Ортега Ш.; Льюїс Р.; Ляпорт; Серхіо Гомес; Філліпс К.; Палмер Ко.
Попередження: Рубен Діаш 45; Гріліш 75; Родрі 88

Арсенал: Ремсдейл; Холдінг; Вайт Б.; Габріел М.; Зінченко; Едегор (Сміт-Роу, 71); Сака Б. (Р. Нельсон, 81); Партей Т.; Г. Джака (Жоржиньо, 60); Габріел Жезус (Нкетіа, 81); Мартінеллі (Троссар, 60)
Запасні: Тьорнер М.; Ківьор; Тірні; Вієйра Ф.

16:31
Румунська газета назвала Сергія Реброва найсексуальнішим головним тренером Євро-2024
14:25
НБА: Денвер відправляє на рибалку ЛеБрона Джеймса, найкращі моменти ігрового дня
14:08
Шахтар та Чорноморець розсудить Романов
13:50
Уеслі Снайдер: Ця людина вигнала Роналду. Він що, божевільний?
13:33
Усі квітневі голи Шахтаря: вибирай найкращий!
11:56
Чемпіонат Бразилії, 4-й тур: чотири нічиї, лідерство Ботафого та інші відеоогляди туру