Шахтар здобуває вольову перемогу над Колосом: дивитись відеоогляд

Матч, який не обіцяв особливої інтриги, заграв новими фарбами після швидкого голу господарів. "Колос" скористався стандартом: Богданов подав на лівий край штрафного майданчика, де Чорноморець відірвався від Гочолеішвілі та скинув головою в центр. Залишений без нагляду Оріховський з лінії воротарського розстріляв Трубіна. З огляду на ту обставину, що підопічні Вишняка вміють грати "від пічки", а швидкі фланги дозволяють їм непогано огризатися, Ігор Йовічевич до перерви спалив чимало нервових клітин.

Втім, інтригу, яку подарував перший тайм, було вбито одразу після перерви. "Гірники" дуже швидко заробили пенальті: Зубков віддавав у штрафний майданчик на Траоре, а Чоботенко перервав політ м'яча рукою. Вирок арбітра чітко виконав Бондаренко. А за кілька хвилин Артем записав на свій рахунок асист: ювелірною передачею знайшов у воротарському Траоре, який корпусом відтер Гончаренка і переграв кіпера.

Жвавий старт другого тайму відверто прибив господарів, які, здається, так і не змогли отямитися. А от "помаранчево-чорні" ще раз засмутили Волинця: Судаков від кутового прапорця подав у центр, де Бондаренко виграв боротьбу у Кравченка і пробив у штангу. Келсі, який тільки-тільки вийшов на заміну, відірвався від Новака і другим дотиком у грі переправив м'яч у сітку.

1:3 - донецький "Шахтар" зміцнив лідерство у турнірній таблиці. Відрив від "Дніпра-1" складає вісім очок, але найближчий переслідувач має дві гри в запасі.

2022-23, Чемпіонат України

Колос - Шахтар 1:3 (1:0)
Голи: Оріховський, 13 (1:0); Бондаренко А-м, 47 (пенальті) (1:1); Траоре Л.Ш., 52 (1:2); Келсі, 80 (1:3)

Колос: Волинець; Гончаренко (Новак Є., 71); Чоботенко; Чорноморець; Болбат (Гусол, 85); Богданов; Оріховський (Ісаєнко Є., 76); Ільїн (Велетень, 84); Кравченко М.; Мілько; Лисенко (Попов К., 72)
Запасні: Маханьков; Золотов; Зозуля О.; Ємець; Криворучко
Попередження: Волинець 52; Богданов 64

Шахтар: Трубін; Матвієнко М.; Бондар В.; Гочолейшвілі (Конопля, 46); Степаненко; Судаков; Михайліченко Б. (Топалов, 86); Джурасек (Зубков, 46); Бондаренко А-м; Швед М. (Тотовицький, 74); Траоре Л.Ш. (Келсі, 79)

09:37
Що буде, якщо на фіналі Кубка України оголосять повітряну тривогу...
08:00
Головне за день: бенефіс Марлона, фіаско Дуляя, повернення Клоппа та інші новини
00:13
Боруссія переграє Парі Сен-Жермен на шляху до фіналу Ліги чемпіонів: дивитись гол