Перша ліга: Карпати виривають перемогу у Оболоні на 111-й хвилині і інші матчі суботи

В українській Першій Лізі відбулись три матчі, в центральному з яких "Оболонь" приймала "Карпати".

Рахунок було відкрито на 57-й хвилині, коли гості втекли в контратаку і Олексій Хобленко головою результативно замкнув навіс Амбросія Чачуа. Невдовзі госпоадрі залишились вдесятьох, коли Тарас Мороз вдарив по нозі того таки Чачуа і заробив другу жовту картку. Та навіть в меншості "Оболонь" відігралась. Крос зі штрафного на дальній стійці замкнув Дмитро Фатєєв, який якимось дивом проштовхнув м'яч повз воротаря. А потім арбітр зустрічі нагадав нам Чемпіонат світу у Катарі. До основного часу було додано сім хвилин, а вирішальний гол було забито на 111-й хвилині. Прямим ударом зі штрафного Іван Бобко вразив ближню дев'ятку і приніс "Карпатам" перемогу - 2:1.

З таким самим рахунком - 2:1 "Епіцентр" на виїзді здолав "Кремінь". У гостей по голу в кожному таймі забили Андрій Ляшенко та Микола Миронюк. А Денис Галата відіграв один м'яч вже в компенсований час.

В гостях могла здобути перемогу і "Полтава", яка після першого тайму у грі з "Діназом" вигравала - 2:0 завдяки голам Яна Костенка та Максима Горжуя. Але по перерві Богдан Оринчак та Данило Кіріченко врятували для "Діназа" нічию - 2:2.

Перша ліга
Чемпіонська група
Кремінь - Епіцентр - 1:2 (0:1)
Голи: Ляшенко, 31 (0:1), Миронюк, 87 (0:2), Галата, 90+1 (1:2)

Оболонь - Карпати - 1:2 (0:0)
Голи: Хобленко, 57 (0:1), Фатєєв, 87 (1:1), Бобко, 90+11 (1:2)
Вилучення: Мороз, 65 (Оболонь)

Група Вибування
Діназ - Полтава - 2:2 (0:2)
Голи: Костенко, 21 (0:1), Горжуй, 43 (0:2), Оринчак, 65 (1:2), Кіріченко, 74 (2:2)

19 квітня

08:00
Головне за день: справа Соломона, травма Циганкова, гроші Роналду та інші новини

18:53
Валерій Бондар: Я вам покажу ногу Судакова. Якщо це не друга жовта, то що тоді жовта?
18:13
Младен Бартулович про суддю: З перших хвилин видно було, що він хоче допомогти Шахтарю
17:57
Рівняння на Олімпіакос: Щоб пройти до півфіналу, Ліверпулю доведеться переписати історію
17:40
Шокуючий аудіт: з УАФ вивели більше мільярда через офшори
17:28
Італія та Німеччина близькі до 5-го клубу у Лізі Чемпіонів.
17:15
Аллегрі: Це не перший випадок, коли в цей період з’являються чутки про звільнення