Вацко: Іванов не призначив мільйонпроцентний пенальті у ворота Дніпра-1

Коментатор Віктор Вацко також торкнувся теми пенальті у матчі 23-го туру чемпіонату України "Інгулець" - "Дніпро-1" (0:2).

"Іванов не призначив мільйонпроцентний пенальті у ворота "Дніпра-1". Сарапій явно штовхав у спину Клименка. Відвертіше фолу у футболі бути не може. Але Іванов пенальті не призначив. І це, я вважаю, дуже серйозна помилка, яка вплинула на результат. Був невиразний перший тайм без моментів, а в другому таймі арбітр впевнено призначає пенальті у ворота "Інгульця".

Клименко вдарив по нозі вінгера "Дніпра-1" Гуцуляка. З повторів важко було зрозуміти, це було за межами штрафного майданчика, чи в межах. Фол був, нема питань. Тут питання де саме? Якщо на лінії - то це пенальті. Але ну не можуть наші транслятори показати повтор так, щоб все було зрозуміло. Іванов взяв відповідальність на себе та призначив пенальті. До речі, Дніпро за останні п'ять матчів бив уже четвертий 11-метровий.

Потім був ще один епізод, арбітр Іванов не побачив явної гри рукою захисника "Дніпра-1" Адамюка, і не поставив небезпечний штрафний", - сказав Вацко.

Який матч вам сподобався найбільше у 23-му турі? Чому ваш вибір саме такий - пишіть у коментарях. А ще не забудьте поставити лайк та підписатися на канал terrikon.com у Youtube.

16:31
Румунська газета назвала Сергія Реброва найсексуальнішим головним тренером Євро-2024
14:25
НБА: Денвер відправляє на рибалку ЛеБрона Джеймса, найкращі моменти ігрового дня