Арсенал перемагає у дербі та повертається на перше місце: відео голів

Лондонський "Арсенал" на якийсь час повернувся на перше місце у турнірній таблиці чемпіонату Англії. Обігравши "Челсі" "каноніри" випереджають "Манчестер Сіті" на два очки. Щоправда, "містяни" мають два матчі у запасі.

Боротьби у черговому лондонському дербі не вийшло - об'єктивно "Челсі" зараз не в тому стані, щоб конкурувати з лідерами АПЛ. Перший тайм пройшов за переваги "Арсеналу", що призвело до закономірного результату - 3:0. У перших двох випадках відзначився Едегор, який завершував точними ударами простріли з лівого флангу. А на 34-й хвилині добив "Челсі" Габріел Жезус.

Початок другого тайму перетворився на шквал небезпечних атак "Арсеналу", який міг щонайменше чотири рази відправити м'яч у сітку Кепи. Але натомість господарі отримали нелогічний м'яч у свої ворота. Зінченко не встежив за ривком Мадуеке, який отримав м'яч у штрафному майданчику і пробив по воротах - 3:1.

Михайло Мудрік з'явився на полі на 71-й хвилині і був досить активним в атаці. Але врятувати ситуацію ні він, ні "Челсі" загалом уже не змогли.

2022-23, Чемпіонат Англії

Арсенал - Челсі 3:1 (3:0)
Голи: Едегор, 18 (1:0); Едегор, 31 (2:0); Габріел Жезус, 34 (3:0); Мадуеке, 65 (3:1)

Арсенал: Ремсдейл; Габріел М. (Холдінг, 85); Вайт Б.; Ківьор; Едегор; Жоржиньо (Партей Т., 85); Сака Б. (Р. Нельсон, 73); Зінченко (Тірні, 73); Г. Джака; Троссар (Мартінеллі, 59); Габріел Жезус
Запасні: Тьорнер М.; Вієйра Ф.; Сміт-Роу; Нкетіа

Челсі: Аррісабалага; Аспілікуета; Чілвелл; Сілва Т.; Фофана В. (Чалоба, 86); Ковачіч М.; Стерлінг (Мудрик, 71); Фернандес Е. (Галлахер К., 71); Канте Н.; Мадуеке (Зієш, 79); Обамеянг (Гаверц, 46)

16:31
Румунська газета назвала Сергія Реброва найсексуальнішим головним тренером Євро-2024
14:25
НБА: Денвер відправляє на рибалку ЛеБрона Джеймса, найкращі моменти ігрового дня
14:08
Шахтар та Чорноморець розсудить Романов
13:50
Уеслі Снайдер: Ця людина вигнала Роналду. Він що, божевільний?
13:33
Усі квітневі голи Шахтаря: вибирай найкращий!
11:56
Чемпіонат Бразилії, 4-й тур: чотири нічиї, лідерство Ботафого та інші відеоогляди туру